جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

نقل و انتقالات اینتر | علاقه مجدد به جذب ادین ژکو و توافق ابتدایی با آتالانتا برای خرید دوان زاپاتا

نقل و انتقالات اینتر | علاقه مجدد به جذب ادین ژکو و توافق ابتدایی با آتالانتا برای خرید دوان زاپاتا

ادین ژکو، مهاجم بوسنیایی آاس رم که در زمان آنتونیو کونته همیشه صحبت از انتقالش به اینتر بود، بار دیگر به نراتزوری لینک شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، اینتر به احتمال زیاد آندره آ پینامونتی و روملو لوکاکو، دو مهاجم خود را برای فصل بعد در اختیار نخواهد داشت. نراتزوری پس از فروش احتمالی مهاجم 28 ساله بلژیکی به چلسی تصمیم خواهد گرفت که چگونه درآمد کسب شده را صرف تقویت تیمش کند.

انتخاب اول نراتزوری برای جانشینی لوکاکو، دوان زاپاتا از آتالانتا است که برای جذب این مهاجم کلمبیایی توافقات ابتدایی با آتالانتا حاصل شده است. با این حال برای صادر شدن مجوز جدایی زاپاتا توسط آتالانتا، این باشگاه ابتدا باید جانشینی مثل تامی آبراهام پیدا کند.

برای جذب جانشین پینامونتی نیز اینتر فقط به دنبال مهاجمی است که به صورت قرضی و یا آزاد در دسترس باشد. اینتر ادین ژکو را به صورت رایگان می خواهد البته به شرطی که رم حاضر شود قرارداد او را فسخ کند. در حال حاضر مورینیو قصد از دست دادن ژکو را ندارد و به همین دلیل جذب مهاجم بوسنیایی دشوار خواهد بود. گزینه آلترناتیو نیز جانلوکا اسکاماکا از ساسولو است که نراتزوری قصد جذب او به صورت قرضی را دارد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.