جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

جزئیاتی جدید از انتقال گریلیش؛ از تماس ویلا با رئال مادرید و منچستریونایتد تا اصرار بازیکن به حضور در سیتی

جزئیاتی جدید از انتقال گریلیش؛ از تماس ویلا با رئال مادرید و منچستریونایتد تا اصرار بازیکن به حضور در سیتی

به نظر می رسد حواشی انتقال بزرگ این روزهای لیگ جزیره تمامی ندارد.

ایران ورزشی/روز گذشته بود که خبر رسید جک گریلیش هافبک 25 ساله استون ویلا با امضای قراردادی 6 ساله به جمع سیتیزن ها اضافه شده است.

به گزارش دیوید اورنشتاین اما امروز جزئیات جدیدی از این انتقال جنجالی منتشر شده است. گفته می شود استون ویلا تمایلی به معامله با سیتی نداشته است و در همین راستا با رئال مادرید و منچستریونایتد تماس گرفت؛ اما مادریدی‌ها شرایط مالی مناسب برای این انتقال نداشتند و یونایتد هم با وجود علاقه به گریلیش، اولویت رو در سایر پست ها می‌دید و چنین فرصتی رو به تابستان بعد موکول کرد.

با این حال تایید شده است خود بازیکن تنها خواستار انتقال به سیتی بود چرا که از 18 ماه قبل از علاقه سیتیزن‌ها خبر داشت. گفته می شود گریلیش تمایل داشت به دلیل علاقه به پل گاسکوئین شماره 19 را در سیتی بر تن کند اما سران سیتیزن ها او را سورپرایز کردند و شماره 10 را به وی اختصاص دادند. از سوی دیگر جیمز داکر از تلگراف اعلام کرده است وی در کنار دستمزدش پاداش هایی نیز دارد و که می تواند دریافتی وی را در هفته به 370 هزارپوند برساند و این اتفاق وی را به دریافت کننده بیشترین حقوق دریافتی در بین بازیکنان بریتانیایی تاریخ تبدیل خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.