چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

اوله گونار سولسشر: انتظار گل های بیشتری از مگوایر داریم

اوله گونار سولسشر: انتظار گل های بیشتری از مگوایر داریم

سرمربی شیاطین سرخ حساب ویژه ای هم در فاز دفاعی و هم تهاجمی روی کاپیتان تیمش باز کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از MEN، در این دیدار میسون گرینوود، هری مگوایر، برونو فرناندز و دیوگو دالو گلزنان منچستریونایتد بودند. در ادامه گفته های سولسشر پس از این مسابقه را می خوانید.

رافائل واران و جیدون سانچو
رافائل هم اکنون در قرنطینه به سر می برد. متاسفانه کارهای ویزایش مقداری بیشتر از حد انتظار طول کشید اما باید از قوانین پیروی کرد. جیدون هم دوشنبه به تمرینات اضافه می شود.
دین هندرسون
جواب تست دین مثبت بود و بعد منفی شد ولی دیگر سرحالی و شادابی قبل را نداشت و خلاصه آن خستگی در جانش وجود داشت. چند روز دیگر هم استراحت خواهد کرد و بعد وضعیتش را خواهیم سنجید.
هری مگوایر
تمرینات با لوک شاو روی ضربات ایستگاهی در طول اردوی تیم ملی انگلیس به او کمک کرد. هم سانتر خوب بود و هم ضربه سر. هری می داند که انتظار داریم بیشتر گل بزند. او در زدن ضربه اول یکی از بهترین هاست ولی خیلی اوقات توپ هایش از بالای دروازه راهی اوت می شوند. بابت امروز به او آفرین می گویم؛ هری پس از یورو در فرم خوبی به سر می برد و امروز هم بسیار خوب کار کرد.
آنتونی مارسیال
آنتونی طی یک دوره بد درگیر مصدومیت ها شد و خب این ۴۵ دقیقه ابتدایی بازی کردنش بود. او به خوبی با ما تمرین کرده است ولی مثل دیگر بازیکنانی که مدتی دور بوده اند به کمی تلاش بیشتر و برگشتن به فرم ایده آل نیاز دارد. او تلاش کرد خوب عمل کند ولی این طور نبود که همیشه همه چیز مطابق میلش پیش برود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.