شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

دیدار دوستانه با غنا در حال هماهنگی

زمان‌ بندی اردوی تیم ملی و سفر به بوسنی

زمان‌ بندی اردوی تیم ملی و سفر به بوسنی

تیم ملی فوتبال کشورمان در فیفا دی پیش ‌رو دیدار دوستانه‌ای با بوسنی خواهد داشت که زمان ‌بندی اردوی تیم مشخص شده است

به گزارش ایران ورزشی، تیم ملی فوتبال کشورمان در فیفا دی پیش‌رو اردوی خود را طبق برنامه ‌ریزی انجام شده، از روز شنبه، 17 آبان‌ ماه آغاز خواهد کرد. البته چهار دیدار از هفته نخست لیگ نیز در همین روز برگزار خواهد شد که این تداخل با توجه به تعویق شروع لیگ به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش بود و با توجه به این مسئله یا اردوی تیم ملی با یک روز تاخیر آغاز می ‌شود یا ملی‌ پوشان حاضر در این دیدارها با یک روز تاخیر به اردو اضافه خواهند شد.
 
طبق برنامه، تیم ملی پس از سه روز تمرین در تهران و در روز سه ‌شنبه، 20 آبان‌ماه تهران را به مقصد بوسنی و هرزگوین ترک خواهد کرد تا برای دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور آماده شود. دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی برای روز چهارشنبه تمرین پیش از مسابقه را برنامه ‌ریزی کرده و ملی‌ پوشان کشورمان روز پنجشنبه، 22 آبان‌ ماه رو در روی بوسنی قرار می‌ گیرند.
 
فدراسیون فوتبال در تلاش بود برای فیفا دی بعدی که روز سه‌شنبه، 27 آبان‌ماه خواهد بود، دیدار دوستانه دیگری را ترتیب دهد که تا این لحظه شرایط فراهم نشده و آخرین تلاش‌ ها در حال انجام است. مذاکرات برای بازی ‌های دوستانه به دلیل همه‌ گیری ویروس کرونا در جهان به سختی انجام می ‌شود و از همین ‌رو بسیاری از تیم‌ها به همین دلیل شرایط را نپذیرفته ‌اند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.