دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

جیو رینا: سانچو گفت شماره 7 مرا تو بردار

جیو رینا: سانچو گفت شماره 7 مرا تو بردار

بازیکن جوان باشگاه دورتموند می گوید جیدون سانچو قبل از رفتن به منچستریونایتد پیراهن شماره 7 خود را به او داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از کیکر، جیدون سانچو در تابستان امسال بعد از شایعات فراوان بالاخره به منچستریونایتد پیوست تا از فصل آینده در پیراهن شیاطین سرخ به میدان برود. حال جیووانی رینا، بازیکن جوان دورتموند می گوید سانچو برای او مانند یک الگو بوده است و بارها قبل از رفتنش به انگلیس از رینا خواسته تا پیراهن شماره 7 دورتموند را بعد از او به تن کند. رینا در این باره به کیکر گفت:

سانچو فصل گذشته گاهی اوقات با من در این مورد صحبت می کرد و گفت اگر باشگاه را ترک کرد، من باید پیراهن شماره 7 را بپوشم. نمی توانم به خاطر کارهایی که در حق من کرده است، به اندازه کافی از او تشکر کنم. از همان روز اول به من گفت می توانم هر وقت مشکلی داشتم با او صحبت کنم. سانچو در مستطیل سبز نیز به من کمک زیادی کردر و به من یاد داد به خودم باور داشته باشم. می گفت اهمیتی ندارد چقدر سنم کم باشد، اگر به خودم باور داشته باشم می توانم بازیکن خوبی باشم. او برایم یک الگو بود.
رینا در ادامه از تاثیر مارکو رویس و لوکاس پیشچک به عنوان بزرگان تیم صحبت کرد و گفت:

رویس در این باشگاه یک اسطوره است. الزاما به خودمان به چشم دو رقیب نگاه نمی کنم. قطعا شباهت هایی بین ما وجود دارد. من به او نگاه می کنم و یاد می گیرم. به نظرم بودن او در تیم اتفاق خوبی است. اگر هم رقابتی بین ما دو نفر وجود داشته باشد، کاملا سالم است.
رینا در مورد پیشچک که امسال بعد از یک دهه دورتموند را ترک کرد نیز گفت:

نحوه تمرین کردن روزانه او به عنوان یک بازیکن حرفه ای واقعا فوق العاده بود. همه ما او را دوست داشتیم. یک الگوی عالی برای همه ما بود. 
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.