چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

مت دیمون: دیوانه وار ترین چیزی که در عمرم دیده ام؟ حضور در ورزشگاه بوکاجونیورز!

مت دیمون: دیوانه وار ترین چیزی که در عمرم دیده ام؟ حضور در ورزشگاه بوکاجونیورز!

مت دیمون تحت تأثیر جو ورزشگاه آلبرتو آرماندو بوکاجونیورز قرار گرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بلیچر، مت دیمون، بازیگر مطرح آمریکایی در خصوص تجربه حضورش در ورزشگاه خانگی بوکاجونیورز گفت:

دیوانه وار ترین چیزی که در عمرم دیده ام، بدون شک یک بازی فوتبال در آرژانتین بود. همسر من آرژانتینی است، ما 11،12 سال پیش برای تعطیلات کریسمس به آنجا رفتیم. تیم خانواده او، بوکاجونیوز است که به  فینال رسیده بود. به عموی او گفتم، 'هی، ما هم می توانیم برویم و این مسابقه را تماشا کنیم؟' و او این حرفم را خیلی جدی گرفت و به زبان اسپانیایی گفت: 'می توانیم برویم. می توانیم.' سپس در ادامه گفت: 'بدون زن و بچه'.
و من تعجب کردم که چی؟ تصور می کردم که می توانیم بچه ها را هم با خود ببریم. خب وقتی رفتیم، دلیل نیامدن آنها را متوجه شدم. فکر می کنم ما مجبور شدیم از میان سه دسته پلیس عبور کنیم. آنها با سیم های خاردار حصار های موقت تشکیل داده بودند. دیوانگی مطلق بود. پلیس با تجهیزات ضدشورش بیرون ورزشگاه بود. مردم در دو ضلع انتهایی ورزشگاه (گوشه ها) نشسته بودند... و هیچکس روی بهترین صندلی ها و جایگاه ها نبود! چون از آن فاصله بود که مردم می توانستند چیزهایی پرتاب کنند و همدیگر را بزنند.
تیم ما پیروز شد. طرفداران تیم دیگر در حال خروج از ورزشگاه بودند... من گفتم، 'برویم؟' و او گفت: 'نه'، و به خاطر این بود که آنها برای خروج به زمان نیاز داشتند. قطعاً دیوانه وار بود و قطعاً دیوانه وار ترین رخداد ورزشی که در آن حضور پیدا کرده بودم. نحوه تشویق مردم برای یک بازی فوتبال شگفت انگیز بود. به تمام آمریکایی هایی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند و شانس گرفتن بلیط این مسابقه را دارند، حضور در این ورزشگاه را توصیه می کنم. خیلی خیلی جالب است و ارزش دیدن دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.