دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

فرزاد آشوبی: اقدام مجیدی در پرداخت پاداش حرفه‌ای نبود

فرزاد آشوبی: اقدام مجیدی در پرداخت پاداش حرفه‌ای نبود

فرزاد آشوبی معتقد است با این روند نمی‌توان دورنمای روشنی برای استقلال متصور بود

به گزارش ایران ورزشی، فرزاد آشوبی درباره ناکامی استقلال در قهرمانی جام حذفی به تسنیم گفت:

جام حذفی به‌ صورت تک‌بازی است و شرایط ویژه‌ای دارد. اگر مسابقه به ضربات پنالتی هم برسد، شرایط برای دو تیم ویژه اما یکسان خواهد بود. استقلال بخش بزرگی از فصل را به‌خاطر مشکلات حاشیه‌ای از دست داد؛ وگرنه نفرات باکیفیتی در اختیار داشت. کیفیت بالای بازیکنان و مربیان برای موفقیت یک تیم کافی نیست و تمامی عوامل باید درست عمل کنند که استقلال چنین شرایطی نداشت.
« نتایج استقلال، عوارض مشکلاتی است که در سال‌های اخیر گریبانش را رها نکرد.»، آشوبی ضمن بیان این جمله تصریح کرد:

اگر هر رکن تأثیرگذار نتواند وظیفه‌اش را انجام دهد، خروجی مطلوب حاصل نمی‌شود. مشکلاتی که مدیریت باشگاه درگیر آن بوده، در نتایج بی‌تأثیر نیست و با وجود همه مسائل، عملکرد استقلال را با کمی اغماض می‌توان قابل قبول دانست.
پیشکسوت استقلال درخصوص نقش مدیریت باشگاه در ناکامی سال‌های اخیر آبی‌پوشان گفت:

فقط مدیریت باشگاه در نتایج موثر نیست و برخی رفتارها مانند پرداخت پاداش به بازیکنان توسط فرهاد مجیدی هم فرمت حرفه‌ای ندارد. او برای تیمش احساس نگرانی می‌کند و مسئولیت بزرگی نسبت به بازیکنانش دارد، اما چنین اقدامی حرفه‌ای نیست و شأن سرمربی استقلال در اینجا رعایت نمی‌شود. مدیریت باید امکانات و آرامش را برای تیم فراهم کند و عاملی بزرگ برای موفقیت استقلال است.
آشوبی در مورد انتقادات نسبت به کم بودن اعضای کادر فنی استقلال افزود:

به نظرم با سه یا چهار نفر نمی‌توان نیاز فنی گروه 30 نفره بازیکنان را پوشش داد. حضور هفت یا هشت مربی روی نیمکت استاندارد است، اما این موضوع به سلیقه سرمربی بازمی‌گردد. استقلال تا اینجای کار نتایج مطلوبی گرفته و نمی‌توان خیلی به مجیدی خرده گرفت. حرکت به سمت چینش استاندارد مربیان با نفرات بیشتر به موفقیت استقلال کمک می‌کند، اما تضمینی برای موفقیت یک مجموعه نیست.
آشوبی درباره دیدار بعدی استقلال که به بازی روز 22 شهریور مقابل الهلال عربستان مربوط می‌شود، بیان کرد:

بستگی دارد استقلال با چه شرایطی به بازی با الهلال می‌رسد؛ آیا بازیکنان مد نظر مجیدی حفظ می‌شوند و استقلال تقویت می‌شود یا مشکلات موجود، زمان را از تیم می‌گیرد. اگر روند کنونی ادامه داشته باشد، نمی‌توانیم دورنمای روشنی برای موفقیت استقلال متصور باشیم. در صورتی که استقلال حفظ نفرات مورد نظر سرمربی را در تیم حفظ یا جذب کند، می‌توان امیدوار بود تیمِ مجیدی مقابل الهلال یا هر تیم دیگری شرایط بهتری خواهد داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.