شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

سهیل مهدی: با تعویق مجدد مسابقات لیگ برتر برای برنامه ‌ریزی به مشکل می‌ خوریم

سهیل مهدی: با تعویق مجدد مسابقات لیگ برتر برای برنامه ‌ریزی به مشکل می‌ خوریم

سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره احتمال تعویق مجدد لیگ برتر بیستم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، سهیل مهدی در خصوص اینکه آیا احتمال تعویق مجدد لیگ برتر به خاطر شیوع ویروس کرونا وجود دارد یا خیر، به میزان گفت:

 ما تابع دستورات نظام سلامت هستیم. فعلا براساس دستور دریافتی و مطابق زمان و تقویم، مسابقات را پیگیری می‌ کنیم و تاریخ شروع لیگ تا این لحظه 16 آبان است، اما بدیهی است که مثل سنوات قبل تابع تصمیمات مدیریت بهداشت هستیم و هر تصمیمی که بگیرند ما طبق همان عمل می ‌کنیم.

مهدی در پاسخ به این سوال که اگر یک درصد مسابقات دوباره به تعویق بیفتد، سازمان لیگ برای برنامه ‌ریزی آینده مسابقات به مشکل نمی‌ خورد؟ گفت:

 با تعویق مجدد مسابقات صد درصد برای برنامه ‌ریزی مجدد به مشکل می‌ خوریم. فشار نزدیکی بازی ‌ها و برگزاری مسابقات تیم‌ ها را اذیت می ‌کند. یکسری از تیم ‌ها تدارک سفر، هتل و هواپیما برای مسابقات این هفته دیدند و هزینه کردند و حتی برنامه ‌های تمرینی تیم‌ ها هم تحت ‌الشعاع قرار می ‌گیرد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان افزود:

 قطعا در بلند مدت هم روی تیم‌ ها، هم مسئولان و هم روی تیم ملی فشار زیادی به وجود می ‌آید. با توجه به برگزاری بازی ‌های فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا که مشخص نیست امسال چطور و چه زمانی برگزار می ‌شود و در پیش بودن بازی‌ های انتخابی جام جهانی برای تیم ملی، قطعا برای برنامه ‌ریزی دچار مشکل می‌ شویم و همه اینها به ضرر فوتبال است.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.