چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

دوری یک ماهه پسرک سیتیزن

فیل فودن: با توجه به انگیزه رقبا، منچسترسیتی کار سختی برای تکرار قهرمانی دارد

فیل فودن: با توجه به انگیزه رقبا، منچسترسیتی کار سختی برای تکرار قهرمانی دارد

در حالی که فصل جدید لیگ برتر از روز یکشنبه و با بازی برابر تاتنهام برای سیتیزن ها آغاز می شود، فودن در ابتدای فصل به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، هافبک ملی پوش سیتی در خصوص همبازی شدن با گریلیش در سطح باشگاهی گفته است:

ما دوستان نزدیکی هستیم و در تیم ملی انگلیس چه درون زمین و چه خارج از آن، رابطه خیلی خوبی داشتیم. واقعا خوشحالم که او به ما ملحق شده است. جک در کار با توپ بدون ترس عمل می کند. او می تواند به تنهایی بازی را عوض کند، بنابراین معتقدم که بازیکن خاصی است و مهره ای کلیدی برای ما خواهد بود.
فودن در خصوص چالشی که در فصل ۲۲-۲۰۲۱ پیش روی سیتیزن ها قرار دارد افزود:

وقتی قهرمان شوید، کار سختی برای تکرار آن خواهید داشت. امسال همه به دنبال شکست دادن ما خواهند بود. باید با بازیکنانی که در اختیار داریم، با این فشار کنار بیاییم. من اعتماد به نفس زیادی دارم و بی صبرانه منتظر شروع فصل هستم. 
انتظار می رود فودن چهار هفته از میادین دور باشد و این یعنی شاید او در بازی روز ۱۱ سپتامبر مقابل لسترسیتی به مسابقات برگردد. بدین ترتیب او بازی انگلیس مقابل مجارستان در مسابقات انتخابی جام جهانی را هم از دست خواهد داد. گفتنی است که فودن تنها دغدغه پپ گواردیولا در خط میانی نیست و کوین دی بروین هم همچنان مصدوم است؛ هر چند که انتظار می رود او زودتر از فودن برگردد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.