جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

لوتار ماتئوس: پاری سن ژرمن مدعی اول لیگ قهرمانان است؛ اشک های مسی واقعی بود

لوتار ماتئوس: پاری سن ژرمن مدعی اول لیگ قهرمانان است؛ اشک های مسی واقعی بود

لوتار ماتئوس دو سال پیش گفته بود اگر مدیر یک باشگاه باشد، حاضر است 250 میلیون یورو برای جذب مسی خرج کند اما این مبلغ هم کافی نخواهد بود! اسطو

به گزارش ایران ورزشی؛همه فوتبال دوستان منتظر هستند تا ببینند پاری سن ژرمن پس از جذب لیونل مسی، اشرف حکیمی، سرخیو راموس، جانلوئیجی دوناروما و واینالدوم چگونه در لیگ قهرمانان ظاهر می شود. آنها در چند سال اخیر به کسب این جام نزدیک شده بودند اما امسال ممکن است ناصر الخلیفی و مالکان قطری پاری سن ژرمن به رویای خود برسند. لوتار ماتئوس فکر می کند آنها شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان فصل آینده هستند. به گزارش Sport1 اسطوره فوتبال آلمان در گفتگو با خبرنگاران در دوسلدورف آلمان در مورد بازار جذاب پاری سن ژرمن در این تابستان گفت:

انتقال مسی پر از احساس و هیجان بود. ترکیب پاری سن ژرمن برای یک فوتبال رومانتیک بد نیست!
لوتار ماتئوس در پاسخ به انتقادات زیادی که به بازار پرخرج پاری سن ژرمن انجام می شود، گفت:

من فقط عاشق دیدن بازی مسی هستم
درست است که پاری سن ژرمن پول زیادی دارد. درست است که مسی دستمزد بسیار زیادی آنجا می گیرد و درست است که فیرپلی مالی بحث برانگیز است. همه این ها واقعیت است اما من پاریس را قضاوت نمی کنم و می گویم: " آنها بازیکنان خوب زیادی دارند و تاکنون پول زیادی خرج کرده اند." ما خوشحالیم که مسی در فوتبال با ما می ماند. منظورم این است که او می تواند برای 10 سال دیگر هم پول زیادی به دست آورد. من فقط عاشق دیدن بازی او هستم.
پاری سن ژرمن از سوی دولت قطر حمایت شدیدی می شود و ناصر الخلیفی در مراسم معارفه لیونل مسی گفت آنها هیچ قانون شکنی انجام نداده اند. دو روز قبل از امضای قرارداد با پاری سن ژرمن، لیونل مسی در کنفرانس مطبوعاتی اش در بارسلونا به خاطر جدایی از این تیم گریه کرد و بعد به نظر در پاریس خیلی خوشحال بود. بعضی ها معتقد بودند اشک های مسی در بارسلونا واقعی نبوده اما ماتئوس موافق نیست:

اشک های مسی در بارسلونا واقعی بود
اشک های مسی واقعی بود. اصلا در این موضوع شکی وجود ندارد. اصلا نمی توانم قبول کنم مسی انقدر بازیگر خوبی باشد و بتواند انقدر طبیعی گریه کند. نمی تواند.

همه منتظر نمایش پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان هستند. لوتار ماتئوس در این مورد گفت:

پاری سن ژرمن فقط یک چیز می خواهد: قهرمانی در لیگ قهرمانان. اگر در حال حاضر از من در مورد مدعیان اصلی لیگ قهرمانان سوال کنید، من می گویم پاری سن ژرمن مدعی اول است. مسی، ام باپه، نیمار، راموس، حکیمی، دوناروما...این واقعا یک فوتبال کلاس جهانی ناب است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.