سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

ویرجیل فن دایک تا سال 2025 با لیورپول تمدید کرد

ویرجیل فن دایک تا سال 2025 با لیورپول تمدید کرد

مدافع هلندی لیورپول قرارداد خود را تا سال 2025 با این باشگاه تمدید کرد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، قرمزپوشان آنفیلد دقایقی پیش قرارداد ویرجیل فن دایک، مدافع هلندی خود را تا سال 2025 تمدید کردند. فن دایک از ژانویه 2018 در لیورپول توپ می زند و از زمان پیوستن به این باشگاه تبدیل به یکی از مهره های بی جانشین تیم کلوپ شده است.

این بازیکن تا به حال در 130 بازی برای قرمزها 13 گل زده و توانسته فاتح لیگ برتر، لیگ قهرمانان، سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان شود. باشگاه لیورپول این روزها در حال تمدید کردن قرارداد بازیکنان کلیدی خود است و فن دایک چهارمین بازیکنی محسوب می شود که این روزها بعد از ترنت الکساندر آرنولد، فابینیو و آلیسون بکر، قرارداد خود را با باشگاه تمدید می کند.

فن دایک در مورد احساسش بعد از تمدید قرارداد گفت:

حس خیلی خوبی دارم. به این اتفاق افتخار می کنم. همسر و بچه هایم و همچنین مدیر برنامه هایم نیز بابت این اتفاق خوشحال هستند. تمام سخت کوشی هایی که برای این باشگاه داشتم ادامه پیدا خواهد کرد و منتظرم ببینم در آینده چه چیزی برایم به همراه لیورپول پیش خواهد آمد. خیلی خوشحال هستم. از روز اولی که به این باشگاه آمدم حس خوبی از هواداران، هم تیمی ها و کادر فنی گرفتم و حس کردم می توانستم عضوی مهم برای این باشگاه باشم. همه چیز خوب پیش می رود. متاسفانه فصل پیش از نظر شخصی برای من خوب نبود و باید آن را فراموش کنم اما از دوران حضورم در لیورپول لذت می برم و در چند سال دیگر هم در کنار همه شما به لذت بردن از آن ادامه خواهم داد.
فن دایک در حال حاضر در تلاش است بعد از مصدومیت سنگین فصل گذشته به آمادگی کامل برگردد و بتواند مجددا در ترکیب ثابت لیورپول به میدان برود. او چند روز پیش هم در یک دیدار دوستانه برای سرخ ها به میدان رفت. فن دایک در این باره نیز گفت:

حس خوبی دارم. مشخصا این دیدارها دوستانه بودند و برای افزایش آمادگی در آن بازی کردیم تا با هم هماهنگ تر شویم. حس می کنم برای دیدار این هفته مقابل نوریچ آماده ام و باید ببینیم مربی چه تصمیمی می گیرد. امیدواریم بتوانیم نتایج مثبتی در این فصل بگیریم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.