سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

نونو اسپیریتو: هری کین امروز به تمرینات اضافه شد

نونو اسپیریتو: هری کین امروز به تمرینات اضافه شد

نونو اسپیریتو، سرمربی تاتنهام در کنفرانس خبری پیش از اولین بازی فصل جدید این تیم مقابل منچسترسیتی در مورد هری کین و بازگشت او به تمرینات صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، نونو اسپیریتو در مورد هری کین گفت:

هری امروز به تمرینات اضافه شد. او تمرین کرد و ما صحبتی با هم داشتیم. البته که این مکالمه، خصوصی است اما همه چیز خوب است. او در حال آماده کردن خودش است، مثل خیل و رومرو و بقیه بازیکنانی که دیرتر به ما اضافه شدند. ما هنوز جلسه تمرینی فردا را نیز برای تصمیم گیری داریم. همان طور که گفتم، رومرو، خیل و هری بازیکنانی هستند که تمرینات زیادی با ما نداشته اند. آینده هری کین؟ او اینجا با ماست، او اینجا با ماست. او بازیکن تاتنهام است و اینجا در کنار ماست. ما باید به فردا فکر کنیم. بذارید برای جلسه تمرینی فردا آماده شویم و روز به روز پیش برویم.
شش هفته اولت در تاتنهام چطور بوده است؟

خوب. همه حس خوبی داند و بسیار سخت برای آماده سازی خودمان کار می کنند. ما تقریباً آماده هستیم. از روز یکشنبه کارمان را آغاز می کنیم.
منچسترسیتی؟

انتظار بازی بسیار سختی را داریم. قطعاً بازیکنان باکیفیت و تیم بسیار بااستعدادی دارند. ما انتظار دیداری سخت مانند تمام بازی های دیگر در لیگ برتر را داریم. تمام تیم ها بازیکنان بسیار خوبی دارند.
تانگوی اندومبله؟

تانگوی در بازی های پیش فصل حضور نداشت چون ما در نظر داشتیم که زمان مناسبی برای اضافه شدن او به تیم برای رقابت نیست.
برایان خیل؟

او جوان و بسیار بااستعداد است. ما قبل از این که او را بخریم بازی اش را دیده بودیم اما بازیکن بسیار بااستعدادی است و در تقابل های نفر به نفر بسیار خوب است. او به زمان نیاز دارد. او نه فقط به خاطر سنش، بلکه به خاطر سبک بازی اش به زمان نیاز دارد. او قرار است در لیگ برتر با سخت ترین رقابت دنیا مواجه شود، جایی که بهترین بازیکنان و بهترین مدافعان حضور دارند.
برخواین و لوکاس مورا در این فصل نقش هجومی تری خواهند داشت؟

آن ها بازیکنان هجومی هستند، مثل کین و خیل. بازیکنانی هستند که نیاز دارند در یک سوم پایانی زمین ایفای نقش کنند. همه چیز به عنوان یک تیم به ما بستگی دارد که تلاش کنیم و برای آن ها موقعیت خلق کنیم تا بهترین عملکردشان را داشته باشند. آن ها بسیار بااستعداد هستند و البته که من انتظار دارم که بخش اصلی بازی ما، بخش هجومی باشد.
سون در این فصل بیشتر متمایل به وسط بازی خواهد کرد؟

بله این طور فکر می کنم. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که او را به همراه مورا و برخواین در کناره ها بازی دهیم چون باور داریم که با استعدادی که سون دارد، می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.