دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

اوله گونار سولسشر: سانچو تیم را مقابل لیدز یونایتد همراهی می کند؛ پوگبا برای رسانه ها جذاب است

اوله گونار سولسشر: سانچو تیم را مقابل لیدز یونایتد همراهی می کند؛ پوگبا برای رسانه ها جذاب است

اوله گونار سولسشر پیش از برگزاری اولین بازی منچستریونایتد در فصل جدید لیگ برتر مقابل لیدز یونایتد، در یک نشست خبری حضور یافت

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از MEN، سولسشر در ابتدای این نشست خبر از غیبت ادینسون کاوانی در بازی پیش رو داد. او سپس در مورد پیش فصل تیمش در تابستان ۲۰۲۱ گفت:

پیش فصل خوبی داشتیم. چند هفته آخر که با بازگشت بازیکنان همراه بود خیلی خوب سپری شد. با وجود این که هنوز چند نفر را به دلیل مصدومیت و کووید در اختیار نداریم، با اعتماد به نفس سراغ بازی روز شنبه می رویم.
جیدون سانچو
جیدون قطعا تیم را همراهی می کند. هفته خوبی داشت ولی بعد از تعطیلاتش مریض شد. او سرحال تر از چیزی است که انتظارش را داشتیم. با این حال نمی توانم بگویم در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت یا روی نیمکت. 
رافائل واران
هنوز با ما تمرین نکرده است. به کمی زمان بیشتر نیاز داریم. او در بازی پیش رو حضور نخواهد داشت. قرنطینه مانع اصلی پیش روی او بود و حالا به زودی قراردادش رسمی می شود.
آنتونی مارسیال
این که سایر تیم ها دنبال آنتونی باشند مرا غافلگیر نمی کند چون او بازیکن بسیار خوبی است. او قوی برگشته و آماده است تا کیفیتش را نشان بدهد. می توان عطش او را حس کرد. بابت حضورش در اینجا خوشحال هستیم. 
پل پوگبا
او بازیکن منچستریونایتد است و یکسال دیگر قرارداد دارد. خیلی حرف ها در این مورد زده شد و خیلی چیزها نوشتند. تمامی مکالمات من با پل مثبت بوده است. او از خواسته ما اطلاع دارد و من امیدوارم آن را به خاطر داشته باشد و تصمیمش را بگیرد. همیشه این طور بوده است که پل توجه رسانه ها را به سوی خود جلب می کند. 
آمادگی برای کورس قهرمانی
ما به تدریج اختلاف را کم کردیم. هیچ چیزی از عهده این بازیکنان خارج نیست. لازم است که فصل بسیار بسیار خوبی داشته باشیم. باید در آوریل و می، هنوز در کورس حاضر باشیم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.