چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

محمدی: برای شروع نقل و انتقالات باید منتظر تصمیم حسینی باشیم

محمدی: برای شروع نقل و انتقالات باید منتظر تصمیم حسینی باشیم

مدیرعامل باشگاه پیکان می‌گوید که این تیم هنوز لیستی برای شروع نقل و انتقالات ندارد و پس از بررسی از سوی سرمربی تیم وارد بازار خواهد شد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، اکبر محمدی در خصوص انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:

تا روز آخر که مهدی تارتار به ذوب‌آهن برود، منتظر تصمیم او برای تمدید قرارداد بودیم و پس از جدایی‌اش به سرعت برای انتخاب سرمربی جدید اقدام کردیم. از میان گزینه‌های موجود تصمیم هیئت مدیره باشگاه پیکان جمع‌بندی برای حضور مجتبی حسینی روی نیمکت تیم بود که در نهایت قرارداد یک ساله‌ای با او منعقد شد.
او درباره لیست ورودی و خروجی پیکان گفت:

هنوز در این خصوص لیستی نداریم و سرمربی تیم، آقای حسینی پس از بررسی شرایط و موجودی فعلی پیکان برای جذب بازیکنان جدید به ما اعلام نیاز خواهد کرد. بنابراین برای شروع نقل و انتقالات این فصل منتظر تصمیم مجتبی حسینی هستیم که در این زمینه با کمیته فنی باشگاه تلاش خواهیم کرد مانند فصل گذشته تیمی خوب با حضور بازیکنان جوان و آینده‌دار ببندیم.
مدیرعامل باشگاه پیکان در پاسخ به این سوال که سیاست اقتصادی این باشگاه در نقل و انتقالات چیست، خاطرنشان کرد:

بودجه ما نسبت به فصل قبل افزایش کمی داشته است. کادرفنی جدید ما هم از این مسئله آگاه است و طبق بودجه ما برای جذب بازیکن اعلام نیاز خواهد کرد. همانطور که فصل گذشته نیز با بودجه حداقلی توانستیم تیم خوبی ببندیم و البته آقای حسینی نیز همین تجربه را در شروع فصل پیش در نفت مسجدسلیمان داشت.
«ما فصل گذشته با بودجه‌ای حدود 15 میلیارد و به عنوان سومین تیم ارزان لیگ، کار را پیش بردیم». محمدی با بیان این جمله تاکید کرد:

این سیاست مجموعه ایران خودرو بود که در شرایط اقتصادی امروز کشور، صرفه جویی داشته باشیم. فصل گذشته با پیگیری همین سیاست موفق شدیم با کمک تمام ارکان باشگاه، بازیکنان آینده‌دار و کادرفنی علاوه بر حفظ سهمیه تیم در لیگ برتر، جایگاه خوبی هم کسب کنیم. برای این فصل هم ما علاوه بر حفظ جایگاه هفتم فصل گذشته، به دنبال ارتقای این جایگاه هستیم و امیدواریم با کادرفنی جدید رتبه خوبی در لیگ بیست‌ویکم کسب کنیم.
وی درباره علت جدایی تارتار از پیکان اظهار داشت:

در باشگاه پیکان علاقه داشتیم با تارتار ادامه همکاری بدهیم و حتی پیشنهاد معقولی نسبت به فصل قبل به او ارائه کردیم. مذاکرات برای تمدید قرارداد با تارتار انجام شده بود، اما پیشنهاد ما با پیشنهاد ذوب‌آهن که مصرانه خواهان تارتار بود، فاصله بسیار زیادی داشت. این مربی هم بسیار حرفه‌ای بود که برای آینده خود برنامه‌ریزی داشت و در نهایت تصمیم گرفت راهی ذوب‌آهن شود که برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.