جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

توماس توخل: سعی می کنیم در هر رقابتی که در آن حضور داریم، بهترین باشیم

توماس توخل: سعی می کنیم در هر رقابتی که در آن حضور داریم، بهترین باشیم

توماس توخل عملکرد تروه چالوبا را تحسین کرد و در مورد رقابت در لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، توماس توخل در این کنفرانس خبری گفت:

ما چهارشنبه هم یک بازی انجام داده بودیم و از نظر جسمانی کمی خسته بودیم. روز بسیار گرمی بود و ما کاملاً خواهان پیروزی بودیم. با عملکرد خوبی که داشتیم، شایسته این پیروزی بودیم. بازیکنان تلاش زیادی در بازی با توپ و بدون توپ کردند و توانستند بازی را کنترل کنند. ما امروز تا جایی که توانستیم خوب بودیم و به سطح 100% خودمان نزدیک شدیم. ما الان بسیار خسته هستیم و باید هم این طور باشد. از دوشنبه یا سه شنبه ما شروع به کار بر روی آمادگی جسمانی خود می کنیم تا برای بازی بعدی آماده باشیم.
گل چالوبا؟

او کاملاً لایق چنین گلی بود. او فرد بسیار متواضعی است و از فرصتش استفاده کرد تا کیفیت خود را نشان دهد. او شایستگی این را دارد و این یک هدیه نبود. او به اندازی ای قوی و پر انرژی بود که 90 دقیقه دیگر بازی کند. او خیلی خوب بود.
  ما در فصل گذشته گفتیم که خطوط را بالاتر می بریم و سعی می کنیم در طول 90 دقیقه فاصله ها را کم کنیم. این لیگ برتر است، سخت ترین رقابت و همه چیز به ما بستگی دارد. من واقعاً باور دارم که ما در نقش شکارچی هستیم تا فاصله مان با لیورپول، منچسترسیتی و منچستریونایتد را کاهش دهیم. ما خجالت نمی کشیم که بلند این را بگوییم که سعی می کنیم در هر رقابتی که در آن حضور داریم، بهترین باشیم. سه تیم وجود دارند که باید اختلافمان را با آن ها کم کنیم.
زدن سه گل؟

ما همچنین سعی می کنیم با اضافه شدن روملو لوکاکو به تیم کمک کنیم. در لیگ برتر گلزنی بسیار سخت است. ما هنوز می توانیم در یک سوم پایانی زمین بهتر شویم. ما می توانیم آرام تر و تاثیرگذارتر باشیم.
شکارچی باش، نه شکار...

ما مدعی اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان نبودیم، ما به تدریج در زمانی که لازم بود به بالاترین سطح رسیدیم. این یک رقابت است، حقیقت این است که ما در بازی آخر فصل گذشته به کمک تاتنهام نیاز داشتیم. سه تیم هستند که در فصل گذشته بهتر از ما بودند، در نتیجه الان ما باید آرام باشیم، سخت کار کنیم و به بالاترین سطح برسیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.