سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

معتقدم که می توانم بازیکن مناسبی برای اینتر باشم

دنزل دومفریز به اینتر پیوست

دنزل دومفریز به اینتر پیوست

دومفریز از پیوستن به اینتر خوشحال است.

به گزارش ایران ورزشی و با اعلام سایت رسمی باشگاه، دنزل دومفریز، مدافع راست 25 ساله هلندی از آیندهوون به اینتر پیوست. قرارداد دومفریز با اینتر 4 ساله (تا 2025) بسته شده و مبلغ انتقال او نیز 12.5 میلیون یورو ثابت همراه با 2.5 میلیون یورو پاداش عنوان شده است.
خرید جدید اینتر با INTER TV مصاحبه ای انجام داده است. او در مورد امضای قرارداد با نراتزوری گفت:

احساس شگفت انگیزی است و از پیوستن به تیم قهرمان ایتالیا واقعا خوشحالم. پیوستن یه اینتر یک فرصت بزرگ برای من است. من یک مدافع کناری هستم و دوست دارم زیاد نفوذ کنم. فکر می کنم می توانم برای اینتر بازیکن مناسبی باشم زیرا این تیم با سیستم دفاع سه نفره بازی می کند؛ سیستمی که در تیم ملی هلند آن را تجربه کرده ام.
دومفریز در مورد هم بازی شدن با هموطنش استفان دی فرای و همچنین در مورد اینکه یازدهمین بازیکن هلندی تاریخ اینتر نام گرفته نیز گفت:

استفان دوست خوب من است. ما هر دو از یک شهر هستیم و به خوبی او را می شناسم. از اینکه دی فرای اینجاست و با یکدیگر هم تیمی شده ایم خوشحالم. بازیکنان هلندی که قبلا در اینتر سابقه بازی داشته اند را می شناسم و مایه افتخار است که نام من نیز در کنار نام آنها قرار می گیرد.
دومفریز در پایان نیز گفت:

به داشتن یک فصل عالی برای خود به منظور کمک به اینتر برای دفاع از عنوان قهرمانی و همچنین کمک به این تیم برای داشتن فصلی موفق در لیگ قهرمانان امیدوارم.  برای شروع کارم نمی توانم بیشتر از این صبر کنم. فورتزا اینتر!
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.