جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

دادستان تبریز: حامد لک از مردم آذربایجان عذرخواهی کرد

دادستان تبریز: حامد لک از مردم آذربایجان عذرخواهی کرد

خبر بازداشت موقت حامد لک، دستبند زدن به او در دادسرای تبریز و آزادی اش با قرار وثیقه، سوژه روز گذشته رسانه های ورزشی بود اما دادستان تبریز در تشریح ماجرا از عذرخواهی دروازه بان پرسپولیس خبر می دهد تا این گونه به نظر برسد که پرونده حامد لک در دادگاه تبریز به خیر و خوشی بسته خواهد شد

به گزارش ایران ورزشی، حامد لک که از سوی دادستان تبریز بابت اهانت به توپ جمع کن در جریان بازی پرسولیس و ماشین سازی احضار شده بود، صبح روز گذشته به تبریز رفت و در دادسرا حاضر شد. حضور او با انتشار خبر دستبند زدن به دست دروازه بان پرسپولیس همراه شد و حتی یک وکیل دادگستری این خبر که حامد لک در تبریز بازداشت شده را تایید کرد اما بلافاصله منابع خبری از آزادی او با قرار وثیقه خبر دادند.

در همین خصوص بابک محبوب علیلو، دادستان تبریز به تبریز بیدار گفته است:

حامد لک بعد از احضار از تهران به شعبه مربوطه دادسرای تبریز، تفهیم اتهام شده و قرار تامین کیفری برای او صادر شد. علاوه بر احضار حامد لک و تفهیم اتهام، وی در دفتر بنده حاضر شده و ضمن ابراز ندامت از رفتار زشت خود، از مردم شریف تبریز و آذربایجان عذرخواهی کرد. بعد از صدور قرار تامین کیفری، پرونده با طی مراحل تحقیقات تکمیلی، در حال رسیدگی است.
به نظر می رسد با توجه به عذرخواهی حامد لک از تبریزی ها و گرفتن رضایت از توپ جمع کن نوجوان، این پرونده با تذکر بسته شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.