دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

فن دایک: من روبات نیستم

فن دایک: من روبات نیستم

مدافع هلندی لیورپول می گوید برای برگشتن به روزهای اوج نیاز به زمان دارد و نمی تواند مانند روبات از همان روز اول فوق العاده ظاهر شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، ویرجیل فن دایک، مدافع هلندی باشگاه لیورپول روز شنبه بعد از 10 ماه یک بار دیگر در لیگ برتر به میدان رفت و نمایش خوبی داشت. این بازیکن که از اکتبر 2020 دچار مصدومیتی جدی شده بود حالا دوباره آمادگی خود را به دست آورده است و هواداران با حضور این بازیکن در قلب دفاع انتظار دارند قرمزها یک بار دیگر برای فتح جام قهرمانی لیگ برتر تلاش کنند اما فن دایک می گوید که قرار نبوده تنها مقابل نوریچ به میدان برود و بازی های بیشتری در پیش است. او در این مورد به خبرنگاران گفت:

برگشتن به میدان مسابقه پایان کار نیست. می خواستم در این بازی به میدان بروم و از دقیقه اول در بازی باشم چون حس می کردم به آن نیاز دارم و شرایطم را بهتر خواهد کرد. از نظر من و با توجه به شناختی که از خودم دارم، چیزهای زیادی باید بهتر شوند اما من روبات نیستم. نمی توانم بلافاصله به روزهای اوجم برگرم. نکته مهم این است که در دیدار هفته اول بازی کردم و این بازی از جهات زیادی سخت و احساسی بود. قبل از این که به میدان بیایید، بارها مسابقه را در ذهنتان مجسم می کنید. به خاطر شرایط موجود خیلی خسته شده بودم و باید بر آن غلبه می کردم. به خوب تمرین کردن ادامه دادم و به زانویم اطمینان داشتم. راهی دشوار را طی کردم و حالا خوشحالم که یک بار دیگر در مستطیل سبز به میدان می روم.
او در ادامه گفت:

بردن با نتیجه سه بر صفر در دیدار اول چیزی است که با کمال میل قبول می کنیم اما اگر بخواهیم نگاهی منتقدانه داشته باشیم، باید خیلی بهتر شویم. اول فصل است و قطعا بهتر خواهیم شد. امیدوارم پیشرفت کنیم و در دیدار هفته بهتر از این هفته باشیم. به خودم و تمام کسانی که کمکم کردند، مثل همسرم، بچه هایم و افراد حاضر در باشگاه افتخار می کنم.  اولین قدم رسیدن به آمادگی و حضور در زمین بود ولی من روبات نیستم. به بیشتر بازی کردن، تمرین و تکرار و زمان نیاز دارم. خوش شانسم که مربی فوق العاده ای داریم که کمکم می کند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.