شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

صدری در جمع بازیکنان پرسپولیس: مسائل بیرون زمین را به ما بسپارید

صدری در جمع بازیکنان پرسپولیس: مسائل بیرون زمین را به ما بسپارید

سمیعی، پیروانی و گل محمدی پیش از شروع تمرین سرخپوشان صحبت کردند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، رئیس هیات مدیره، مدیر عامل و مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بعدازظهر امروز دوشنبه در محل تمرین سرخپوشان حضور یافتند و با کادر فنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کردند.

در جریان این دیدار، سید مجید صدری، جعفر سمیعی، کاوه علی اسماعیلی، افشین پیروانی و یحیی گل‌محمدی، ضمن تقدیر و تشکر از بازیکنان، ابراز امیدواری کردند که سرخپوشان در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران این روند را ادامه دهند.

سید مجید صدری، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک به کادر فنی و بازیکنان، بابت کسب عنوان پنجمین قهرمانی متوالی سرخپوشان در مسابقات لیگ برتر، از تلاش آنها تقدیر و تشکر کرد و در ادامه، این آرزو را داشت که موفقیت‌ها در فصل آینده هم ادامه یابد.

صدری در ادامه تصریح کرد:

مثل فصل گذشته، مسائل درون زمین با شماست و مسائل بیرون زمین را به ما بسپارید. بی شک باشگاه، مشکلات بسیاری به لحاظ مالی دارد که باید مثل فصل قبل و اتحادی که داشتیم در کنار هم تلاش کنیم تا آنها را حل نماییم. ما از شما ممنون هستیم که همیشه باشگاه را درک می‌کنید. انشاا... در فصل بعد یک برنامه‌ریزی خوبی برای مسائل مالی داشته باشیم تا مشکلات فصل گذشته تکرار نشود.
در ادامه این دیدار، جعفر سمیعی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیز ضمن تبریک به کادر فنی و بازیکنان، به آنها خسته نباشید گفت و تشکر کرد که با همت مضاعف توانستند یک قهرمانی دیگر را به کلکسیون قهرمانی‌های باشگاه اضافه کنند و هواداران را خوشحال نمایند.

مدیر عامل پرسپولیس گفت:

ما یک خانواده هستیم و در کنار هم تلاش می‌کنیم تا به موفقیت‌های بعدی برسیم و دل هواداران را شاد کنیم. متاسفانه مشکلاتی به ما به ارث رسید که در طول فصل، با توجه به اینکه بخش اعظمی از پرداختی‌های کارگزار پیش از حضور ما در باشگاه پرداخت شده بود، برای پیش بردن مسائل مالی به مشکل خوردیم اما توانستیم با همت شما، پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر را کسب کنیم و در اینجا باید از شما تشکر کنم که با درک و همراهی ویژه و بالای خود این مشکلات را پشت سر گذاشتیم. انشاا... در فصل بعد بتوانیم مسیر بهتری را با هم طی کنیم.
پس از مدیر عامل باشگاه، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس به صحبت پرداخت و گفت:

قبل از هر چیز باید از کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم که در هر شرایطی توانستند این مسیر را تا رسیدن به هدف که همانا قهرمانی پرسپولیس بود، طی کنند.
وی در ادامه افزود:

ما پرسپولیس هستیم. مسائل و مشکلات مالی همیشه وجود دارد ولی نام بزرگ پرسپولیس و حضور در این باشگاه، برای ما یک افتخار بزرگ است. ضمن اینکه به علیرضا ابراهیمی خرید جدید باشگاه خیر مقدم می‌گویم و امیدوارم در کنار دیگر بازیکنان تیم، موفق باشد.
پیروانی خاطرنشان کرد:

امسال هم باید مثل سال‌های گذشته دست به دست هم بدهیم و مانند یک خانواده در کنار هم باشیم و یک رکورد تاریخی را ثبت کنیم.
در پایان هم یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس، از بازیکنان تشکر کرد و گفت:

بخش مهمی از مشکلات روی دوش شما بازیکنان بود. شما با ایثار و از خود گذشتگی و تلاش ویژه‌ای که داشتید، عامل قهرمانی تیم شدید.
سرمربی پرسپولیس در ادامه عنوان کرد:

ما مشکلات باشگاه را درک می‌کنیم و انشاا... در این فصل باز هم با کمک یکدیگر و پشت هم بودن، بتوانیم به موفقیت‌های پیش رو برسیم. امیدوارم مسائل مالی حل شود و ما در زمین بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و هواداران را خوشحال نماییم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.