سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

پیام نیازمند: تاوارس درخصوص پورتیموننزه و فوتبال پرتغال توصیه های مهمی به من داشت

پیام نیازمند: تاوارس درخصوص پورتیموننزه و فوتبال پرتغال توصیه های مهمی به من داشت

پیام نیازمند به صورت رسمی به تیم پورتیموننزه پرتغال پیوست. نیازمند در اولین گفتگو پس از پیوستن به پورتیموننزه گفت با حضور در باشگاه پرتغالی خوشحال و به آینده خوشبین است.

به گزارش ایران ورزشی؛ نیازمند پس از عقد قراردادش با تیم منطقه آلگاروه در گفتگو با نشریه اوژوگوی پرتغال پرتغال گفت:

بسیار خوشحالم که اینجا حضور دارم و نسبت به آینده‌ بسیار خوشبینم. از زمانی که مسئولان پورتیموننزه برای اولین بار تماس گرفتند، متوجه تمایل فراوان این باشگاه برای عقد قرارداد با من شدم. من پیشنهادهای دیگری هم داشتم، اما زمانی که با رئیس باشگاه و سرمربی‌مان صحبت کردم، به این نتیجه رسیدم که پورتیموننزه را انتخاب کنم.
ورود نیازمند به پرتغال با کمی تأخیر همراه شد که این به دلیل بروز یکسری مشکلات برای صدور روادید او و نیز قرنطینه اجباری جهت مشخص شدن عدم ابتلای وی به کرونا بود.

سنگربان سابق تیم فوتبال سپاهان افزود:

من با چند بازیکن ایرانی که قبلاً در پرتغال بازی کرده‌اند، مشورت کردم و از آنها درباره این کشور، فوتبالش و فرهنگ آن سؤالاتی پرسیدم. همه آنها به من گفتند که پرتغال کشوری فوق‌العاده و دارای لیگی عالی است که به من به‌عنوان یک بازیکن کمک می‌کند که پیشرفت کنم. به‌عنوان نمونه جعفر سلمانی (دیگر بازیکن ایرانی تیم پورتیموننزه) در آن روزهای نخست کمک بسیار بزرگی برای من بود.
یکی از افرادی که به نیازمند برای تصمیم‌گیری درباره پیشنهاد پورتیموننزه کمک کرد، سرمربی پرتغالی سابق او در سپاهان، روی تاوارس بود که اتفاقاً اهل منطقه آلگاروه هم هست.

نیازمند در این باره گفت:

ما با تاوارس در ایران رکوردهای فراوانی را شکستیم. من با او صحبت کردم و او درباره پورتیموننزه و در کل فوتبال پرتغال و منطقه‌ توصیه‌‌های مهمی داشت. هدف من جنگیدن برای رساندن تیم به اهدافش و خوشحال کردن هواداران است. پورتیموننزه تمام شرایط را برای رساندن بازیکنانش به بالاترین سطح کیفی بازی‌شان دارد. تیم ما تیم باکیفیتی است.
تیم پورتیموننزه در لیگ دسته اول فوتبال پرتغال که دو هفته از آن سپری شده است، با سه امتیاز در رده دهم قرار دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.