پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

وضعیت پیچیده انتقال پیانیچ به یوونتوس

وضعیت پیچیده انتقال پیانیچ به یوونتوس

آرون رمزی میلی به جدایی از یوونتوس ندارد و الگری هم از او در پیش فصل استفاده کرده است. به نظر می رسد بازگشت پیانیچ به یوونتوس بعید است.

ایران ورزشی/یوونتوس موفق به پیدا کردن باشگاهی برای فروش آرون رمزی نشده زیرا او دستمزد بالایی می گیرد. هافبک ولزی چهارمین بازیکن با دستمزد بالا در لیست بازیکنان یوونتوس است. ماندن یا رفتن آرون رمزی، کلید انتقال پیانیچ به بیانکونری است.

به گزارش موندو دیپورتیوو، عملیات بازگشت میرالم پیانیچ به یوونتوس طی روزهای اخیر به حالت توقف درآمده است و حالا فقط 2 هفته تا پایان نقل و انتقالات باقی است. بازگشت پیانیچ به یوونتوس غیرممکن به نظر می رسد و دلیل آن حضور آرون رمزی است. رمزی دستمزد 7 میلیون یورویی دارد و به همین دلیل حتی تیم های لیگ برتر هم تمایلی برای جذب او ندارند. پیانیچ که پس از تنها یک سال انتقال به بارسلونا، جایی در برنامه های این تیم ندارد، همچنان منتظر است زیرا می داند الگری او را فراموش نکرده است. حتی خرید مانوئل لوکاتلی هم مانع بازگشت پیانیچ نیست، بلکه معضل بازگشت پیانیچ، آرون رمزی است. حضور لوکاتلی در راستای ایتالیایی کردن بیشتر یوونتوس است. مکس الگری با وجود آنکه به بازگشت پیانیچ بی میل نیست اما برای احتیاط رمزی را هم در برنامه های پیش فصل خود گنجانده تا در صورت عدم جدایی از او در ترکیب تیمش استفاده کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.