چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

رائول خیمنز: بازگشت من به فوتبال یک معجزه است؛ چیزی از برخورد با داوید لوئیز یادم نمی آید

رائول خیمنز: بازگشت من به فوتبال یک معجزه است؛ چیزی از برخورد با داوید لوئیز یادم نمی آید

مهاجم تیم ملی مکزیک از پا به توپ شدن دوباره پس از یک مصدومیت خطرناک صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، نوامبر گذشته بود که خیمنز در برخورد با داوید لوئیز دچار شکستگی جمجمه شد و متعاقبا ۱۰ روز در بیمارستان تحت مراقبت قرار داشت. این مهاجم مکزیکی به تازگی و در جریان شکست ۱-۰ وولورهمپتون مقابل لسترسیتی در چارچوب هفته اول لیگ برتر انگلیس، ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد و بدین ترتیب به مستطیل سبز بازگشت. خیمنز در مصاحبه جدید خود در این باره گفته است:

جمجمه ام ترک خورد، یک استخوان هم دچار شکستگی شد و کمی هم خونریزی مغزی داشتم. لازم بود که سریعا جراحی شوم. واقعا پزشکان کارشان را بسیار خوب انجام دادند. آن ها از همان لحظه اول مرا در جریان خطرات قرار دادند. به هر حال پزشک باید حقیقت را بگوید و بیمار هم باید آن ها را بپذیرد. شکستگی جمجمه مقداری بیشتر از حد انتظار برای خوب شدن نیازمند زمان بود ولی این که الان اینجا هستم یک معجزه است.
این بازیکن ۳۰ ساله می گوید چیزی از صحنه برخورد با لوئیز به خاطر ندارد.

یادم می آید که وارد ورزشگاه شدیم، من وسایلم را در رختکن گذاشتم، همراه هم تیمی هایم سری به زمین بازی زدیم و بعد به رختکن برگشتیم. پس از آن برای من این طور است که انگار برق خاموش شده باشد. هیچ چیزی را به یاد نمی آورم. لحظه اولی که در بیمارستان به هوش آمدم و یکسری چیزهای دیگر از بیمارستان را به یاد می آورم ولی هیچ چیز چندان واضح نیست. 
با وجود این که پزشکان به خیمنز گفته بودند امکان دارد نتواند دوباره بازی کند، او می گوید مطمئن بود که به فوتبال بر می گردد.

هرگز به خداحافظی کردن یا دست کشیدن از بازی کردن فکر نکردم. امکان داشت این اتفاق بیافتد ولی من همیشه اعتقاد داشتم که بر می گردم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.