دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

آنها اجازه ندادند به باشگاه های بزرگ ایتالیا بروم

پاپو گومز: گاسپرینی می خواست به من حمله فیزیکی کند

پاپو گومز: گاسپرینی می خواست به من حمله فیزیکی کند

الخاندرو پاپو گومز سکوت خود را شکسته و از چگونگی شرایط جدایی اش از آتالانتا و اختلاف با جانپیرو گاسپرینی سخن گفته است.

به گزارش ایران ورزشی؛الخاندرو پاپو گومز که سال های زیادی ستاره آتالانتا و کاپیتان این تیم بود، به دلیل اختلاف با جانپیرو گاسپرینی از جمع این تیم جدا شد و به سویا پیوست. مهاجم 33 ساله آرژانتینی 252 بازی برای آتالانتا انجام داد اعتراف کرد در بازی لیگ قهرمانان بین آتالانتا و میدتیلند از دستورات گاسپرینی سرپیچی کرده و رابطه آنها به هم خورده است. وی در گفتگو با La Nacion گفت:

من کار اشتباهی کردم. تصور می کنم مشکلات به دلیل نافرمانی من از تغییرات تاکتیکی در دیدار لیگ قهرمانان مقابل میدتیلند بود. 10 دقیقه به پایان نیمه اول مانده بود و مربی از من خواست به سمت راست زمین بروم اما من در سمت چپ خیلی خوب کار می کردم. به او گفتم نه! فکر می کنم چنین چیزی در مقابل دوربین ها باعث شد او بسیار عصبانی شود. تصور می کردم در چنین شرایطی بین دو نیمه تعویض شوم و همین اتفاق هم افتاد. با این حال در بین دو نیمه و در رختکن او قصد حمله فیزیکی به من داشت. بعد من گفتم کافی است. می توانیم بحث و جدل داشته باشیم، مشکلی نیست اما دعوای فیزیکی غیرقابل تحمل است. از رئیس باشگاه آنتونیو پرکاسی تقاضای ملاقات کردم و به او گفتم مشکلی ندارم که قضیه را فراموش کنم و ادامه دهم.
متوجه اشتباهم شده بودم زیرا به عنوان کاپیتان رفتار خوبی در زمین نداشتم و با نافرمانی از مربی الگوی بدی بودم اما همچنین به رئیس گفتم از گاسپرینی انتظار عذرخواهی دارم. روز بعد یک جلسه با کل تیم برگزار شد. من از مربی و هم تیمی هایم عذرخواهی کردم اما هیچکس از من عذرخواهی نکرد. چطور باید این را درک می کردم؟ آیا من اشتباه کردم و او کار درستی کرد؟ همه چیز از آنجا آغاز شد. بعد از چند روز به رئیس گفتم نمی خواهم در آتالانتا با گاسپرینی کار کنم. او گفت به من اجازه جدایی نمی دهد و مشکلات بعدی به وجود آمد و من از ترکیب کنار گذاشته شدم. بعد از تمام زحماتی که من برای آتالانتا کشیده بودم، این خیلی بد بود. آنها رفتار خوبی نداشتند. رئیس باشگاه شهامت آن را نداشت که از گاسپرینی بخواهد از من عذرخواهی کند. بنابراین همه چیز به پایان رسید.
اما این پایان کار نبود زیرا آنها راه من را برای انتقال به تیم های ایتالیایی بستند. آنها نمی خواستند من به تیم های بزرگ ایتالیا بروم زیرا فکر می کردند رقیبان قوی می شوند. خدا را شکر که سویا جلو آمد و باعث شد همچنان در سطح بالا به کارم ادامه دهم و توانستم با آرژانتین در کوپا آمریکا قهرمان شوم. قهرمانی با آرژانتین برای من مثل وسواس بود.
پاپو گومز دو بار در کوپا آمریکا برای آرژانتین به میدان رفت و 2 گل و یک پاس گل ثبت کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.