یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

دعوا و فریادهای مسی پشت درهای بسته است

پاپو گومز: با صحبت های مسی قبل از فینال کوپا آمریکا مثل بچه ها گریه می کردم؛ او یک رهبر به تمام معنا است

پاپو گومز: با صحبت های مسی قبل از فینال کوپا آمریکا مثل بچه ها گریه می کردم؛ او یک رهبر به تمام معنا است

الخاندرو پاپو گومز گفت از انتقال مسی به پاری سن ژرمن غافلگیر شده اما حالا با غیبت او سایرین هم شانس درخشش پیدا می کنند.

به گزارش ایران ورزشی؛تابستان امسال برای لیونل مسی و فوتبال آرژانتین باشکوه دنبال شد. آنها توانستند بالاخره قهرمانی کوپا آمریکا را به دست آورند و الخاندرو پاپو گومز یکی از بازیکنان آرژانتین در این تورنمنت بود که 2 گل و 1 پاس گل را در 2 بازی ثبت کرد. پاپو گومز در گفتگو با La Nacion در مورد نقش رهبری لیونل مسی در قهرمانی آرژانتین گفت:

او قبل از بازی فینال شروع به صحبت کرد و واقعیت این است که کلمات دقیق او را به خاطر نمی آورم زیرا بلافاصله به گریه افتادم. او در مورد تلاش، خانواده و چیزهای دیگر صحبت می کرد و من مثل بچه ها اشک می ریختم. لئو نرمال ترین و ساده ترین بازیکن بین ما است. می توانم به شما تضمین بدهم او پسر و هم تیمی است که همه به بهترین شکل با او ارتباط برقرار می کنند. با این حال او نام خانوادگی مسی را به دوش می کشد و خیلی ها فکر می کنند او متفاوت رفتار می کند.
لیونل مسی یک رهبر به تمام معنا است. او از هر نظر یک کاپیتان است زیرا آن را نشان می دهد و مثل یک الگو تیم را رهبری می کند. همه می خواهند او را با دیگو مارادونا مقایسه کنند. می خواهند او فریاد بزند و دعوا کند. لئو اینطور نیست اما اگر مجبور باشد پشت درهای بسته این کار را می کند. مساله این است که لئو دوست ندارد بین همه حرف هایش را بزند. وقتی باید عصبانی شود و چیزی به شما بگوید، این کار را می کند اما پشت درهای بسته و همه چیز بین چهار دیوار باقی می ماند.
پاپو گومز در مورد انتقال مسی به پاری سن ژرمن گفت:

البته که من هم مثل بقیه غافلگیر شدم. این یک انقلاب در فوتبال بود. یک اتفاق تاریخی که همیشه در خاطره ها می ماند. لئو خودش به تنهایی 15 تا 20 امتیاز می گیرد. با لئو می دانید همیشه برگ برنده را دارید. بنابراین اگر بقیه هم تیمی ها خوب نباشند، او می تواند شرایط را تغییر دهد. بارسلونا همچنان تیم بزرگی خواهد بود. رئال مادرید و اتلتیکو مادرید هم همینطور اما وقتی بهترین بازیکن آنجا نیست، بقیه ما کمی شانس به دست می آوریم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.