جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

نقل و انتقالات اینتر | مخالفت آتالانتا با فروش زاپاتا و احتمال جذب همزمان تورام و اینسینیه

نقل و انتقالات اینتر | مخالفت آتالانتا با فروش زاپاتا و احتمال جذب همزمان تورام و اینسینیه

به نظر می رسد آتالانتا قصد فروش دوان زاپاتا، مهاجم کلمبیایی خود را ندارد بنابراین اینتر می خواهد یکی از بین مارکوس تورام و خواکین کوریا را جذب کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، اینتر همچنان در تلاش است تا حداقل یک مهاجم دیگر به خدمت بگیرد. مارکوس تورام گزینه ای است که برای مدیران نراتزوری با توجه به چند پُسته بودن و پتانسیلی که دارد جذابیت بیشتری پیدا کرده است. مینو رایولا، مدیر برنامه های این بازیکن متولد 1997 تماس ها با مونشن گلادباخ برای درک قیمت او را آغاز کرده و اینتر نیز به ارزیابی ها در مورد امکان پذیر بودن یا نبودن خرید این بازیکن فرانسوی از نظر مالی ادامه می دهد.

نکته دیگری که باعث شده تورام برای اینتر تبدیل به گزینه ای جدی تر شود، موضع آتالانتا در مورد دوان زاپاتا است. با وجود حضور نمایندگان این بازیکن کلمبیایی و علاقه او برای انتقال به اینتر، آتالانتا قصد فروش مهاجم 30 ساله خود را ندارد چراکه جایگزین مناسبی را پیدا نکرده است. از سوی دیگر خواکین کوریا از لاتزیو نیز همچنان گزینه ای جدی برای اینتر محسوب می شود. سیمونه اینزاگی به کار کردن مجدد با شاگرد سابقش در لاتزیو علاقه دارد و مدیران نراتزوری نیز احتمال اقدام را رد نمی کنند.

احتمال اقدام اینتر برای جذب اینسینیه
اینتر نام لورنتزو اینسینیه را نیز در لیست خود دارد. قرارداد این بازیکن 30 ساله با ناپولی در انتهای فصل به اتمام می رسد و نراتزوری هنوز پیشنهادی ارائه نداده است. در روزهای آخر نقل و انتقالات ممکن است اینتر برای جذب او وارد عمل شود؛ به ویژه اگر مصدومیت الکسیس سانچز طولانی باشد. افعی ها قصد جذب یکی از بین کوریا و تورام را دارند و ورود یکی از این دو باعث منتفی شدن حضور احتمالی اینسینیه نخواهد شد. آندره آ پینامونتی، مهاجم چهارم فصل قبل اینتر نیز احتمالا تا شنبه به صورت قرضی به امپولی خواهد رفت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.