سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

ممکن است دوباره مربیگری کنم

ارنستو والورده: اختلافات با مسی؟ بهتر است که مردم حقیقت را ندانند

ارنستو والورده: اختلافات با مسی؟ بهتر است که مردم حقیقت را ندانند

از ارنستو والورده حتی در مورد لیونل مسی هم سوال شد، که او هم در تابستان امسال از بارسلونا جدا شد. شایعاتی وجود داشت که والورده جر و بحث هایی با ستاره آرژانتینی داشته اما او نمی خواهد آنچه پشت درهای بسته رخ داده را فاش کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، والورده در مصاحبه با برنامه 'El Dia de Manana' گفت:

نمی توانم بگویم چه اتفاقی رخ داد. این بخشی از رازهای من است. بهتر است که مردم ندانند ما در چه وضعیتی هستیم و فکر کنند که همه چیز را می دانیم. بهتر است که مردم حقیقت را ندانند.
جدایی از بارسلونا و احتمال بازگشت به دنیای سرمربیگری
فکر می کنم ممکن است دوباره مربیگری کنم. اما باید پروژه متفاوتی باشد چیزی که انگیزه بخش و محرک باشد. بعد از ترک بارسلونا به کمی زمان نیاز داشتم. می خواستم مسافرت کنم اما با شیوع ویروس کرونا ممکن نشد. در حال حاضر ایده روشنی از آنچه که قصد دارم انجام دهم، ندارم.
اتلتیک بیلبائو
من در اتلتیک بیلبائو از هر نظر احساس خوشبختی می کردم. پیدا کردن آن حس تعلق خاطر در جایی دیگر سخت است. در جایی همه چیز به نفع شماست، همه چیز در اختیار و در دسترس شماست و با همه چیز هم ذات پنداری می کردم. مردم فلسفه آنها در استفاده از تنها بازیکنان بومی را زیر سوال می برند، اما آنها به کار خود ادامه می دهند و با این حال به چند فینال هم رسیده اند و و حتی فاتح سوپرکاپ اسپانیا شدند. آن تیمی که من هدایتش را به عهده داشتم فوق العاده بود. آنها 4 سال همینطور پیش رفتند.
روابط فردی نیز عالی بود و در نتیجه، جدایی من واقعاً سخت شده بود. خداحافاظی با بازیکنان سخت تر از شرکت در کنفرانس مطبوعاتی بود. احساس می کردم با آنها یکی شده ام.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.