چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

ماجدی: به AFC پول ندهیم، میزبانی از ما گرفته می شود

ماجدی: به AFC پول ندهیم، میزبانی از ما گرفته می شود

میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد بحث میزبانی کشورمان صحبت هایی مطرح کرد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ماجدی در ابتدا گفت:

همانطور که می دانید بحث میزبانی برای ما بسیار مهم بوده و در همین راستا عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال با برنامه ریزی های مختلف و مذاکرات گوناگون در ساختار رسمی و غیر رسمی برگزار کرد، توانستیم موانعی که برای میزبانی مقابل‌مان بود، را تقریبا برداریم.
وی ادامه داد:

همه نکاتی که AFC در خصوص بحث میزبانی از فدراسیون فوتبال ایران خواسته را رعایت کردیم. در این راستا جلسات و مذاکرات بسیار زیادی برگزار شده و تقریبا به انتهای خود رسیده است. فقط مشکلی که بر سر راه وجود دارد، مبلغی است که صدا و سیما باید بابت حق پخش تلویزیونی به کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت کند. در واقع AFC میزبانی در تمامی رده ها را منوط به پرداخت این وجه کرده است.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد:

تا جایی که می دانم اکنون رئیس فدراسیون مذاکرات خوبی با صدا و سیما داشته و امیدوارم با درایتی که مسئولان صدا و سیما در خصوص اتخاذ رویه‌ای برای پرداخت وجه حق پخش به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش خواهند گرفت، میزبانی مسابقات تیم ملی را بر عهده داشته باشیم و قول همکاری لازم را بدهند تا این بحث ملی را زودتر رفع کنیم.
ماجدی تاکید کرد:

اگر تا چند روز آینده این مبلغ پرداخت نشود، میزبانی از ما گرفته می شود.خواهش من این است که با تدابیری که مسئولان صدا و سیما اتخاذ می کنند، در اسرع وقت با هماهنگی‌هایی که با فدراسیون می شود، مبلغ درخواستی ای اف سی را پرداخت کنیم و مانند گذشته میزبانی را در استادیوم آزادی برعهده بگیریم. علاقه مندان به فوتبال می دانند زمانی که در ایران بازی می‌کنیم بدون شک از بسته های میزبانی و کارهایی که در کشور می توانیم به راحتی انجام بدهیم، برای اینکه صرف و صلاح تیم ملی فوتبال کشورمان باشد، می‌توان استفاده بهینه کرد. امیدوارم با هماهنگی هایی که انجام می شود این مبلغ پرداخت شود تا از میزبانی محروم نشویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.