پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

توافق بارسلونا و فدراسیون اسپانیا در مورد پدری

توافق بارسلونا و فدراسیون اسپانیا در مورد پدری

با توافق بارسلونا و فدراسیون فوتبال اسپانیا، هافبک جوان آبی و اناری ها برای بازی های ملی پیش رو به لاروخا دعوت نخواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از موندو دیپورتیوو، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، پدری می تواند در زمان برگزاری مسابقات ملی آینده که در هفته اول سپتامبر برگزار می شود، استراحتی دو هفته ای داشته باشد. بازیکن جوان آبی و اناری ها از فصل گذشته تا کنون هیچ استراحتی نداشته است و بعد از حضور در تعداد قابل توجهی از مسابقات بارسا در فصل پیش مستقیما به یورو رفت و بعد از آن در مسابقات المپیک شرکت کرد و بدون هیچ استراحتی حضور در مسابقات فصل جدید بارسا را شروع کرد. این بازیکن رکورد فوق العاده 73 بازی در یک فصل را به ثبت رسانده با این وجود شکی نیست که این بازیکن جوان به استراحت نیاز دارد.

بنا بر ادعای موندو دیپورتیوو، کومان قصد دارد در بازی مقابل ختافه از پدری استفاده نکند تا این بازیکن بتواند اندکی استراحت کند و با توجه به توافقی که بین بارسلونا و فدراسیون فوتبال اسپانیا انجام شده است، پدری برای بازی های ملی به لاروخا دعوت نخواهد شد تا بتواند استراحتی تقریبا دو هفته ای داشته باشد و سپس همراه با بازیکنان ملی پوش به اردوی آبی و اناری ها برگردد.

شنیده ها حاکی از این است که توافق سران بارسلونا و فدراسیون فوتبال اسپانیا شفاهی بوده و چیزی روی کاغذ نوشته نشده ولی بسیار بعید است اتفاق دیگری بیافتد و پدری به تیم ملی دعوت شود. بارسایی ها نگاه مثبتی به حضور پدری در المپیک نداشتند اما در نهایت به این بازیکن اجازه حضور در توکیو را دادند. با این حساب پدری سه دیدار تیمش مقابل سوئد، گرجستان و کوزوو را که هر سه مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 هستند را از دست خواهد داد.

باید منتظر ماند و دید لوئیز انریکه برای سه دیدار حساس پیش روی تیمش به توافق فدراسیون و بارسلونا احترام خواهد گذاشت یا پدری را به تیم ملی دعوت می کند و بازیکن جوان مجبور به فدا کردن دو هفته تعطیلاتش برای حضور در اردوی لاروخا خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.