یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: هر کاری می کنیم تا از عنوان قهرمانی دفاع کنیم

سیمونه اینزاگی: هر کاری می کنیم تا از عنوان قهرمانی دفاع کنیم

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر در کنفرانس خبری پیش از اولین بازی فصل جدید سری آ مقابل جنوا حاضر شد و در مورد فصل جدید و نقل و انتقالات اینتر صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی ، سیمونه اینزاگی در این کنفرانس خبری گفت:

فردا در دیداری نه چندان آسان مقابل تیمی با سرمربی ای قرار می گیریم که من داشته ام. او همیشه سعی می کند که بهترین بازی را از بازیکنانش بگیرد و تیمش بسیار آماده است. فردا، از همان ابتدا تا دقیقه 90، امیدوارم چیزی را که در این 45 روز برای آن کار کرده ایم، مشاهده کنم. من از بیانیه دادن و این چیزها خوشم نمی آید اما چیزی که تفاوت ها را رقم می زند، انگیزه ای است که بازیکنان خواهند داشت. تا الان بازیکنان به من نشان داده اند که چیزهای زیادی برای ارائه دارند. من برای بازی فردا و فصلی که در حال آغاز آن هستیم، اطمینان خاطر دارم و خیالم راحت است. وقتی پیشنهاد اینتر را پذیرفتم، از این موضوع آگاه بودم که به تیمی بزرگ می روم و کارهایی هست که باید انجام شود. ما برای حفاظت از باشگاه، با شرایط سختی مواجه شدیم. حال همه باید به یک سمت حرکت کنیم و سختی هایی در پیش خواهد بود، همیشه همین طور است و اینجاست که باید تفاوت ها را رقم بزنیم.
خریدهای جدید تیم؟

من به صراحت و حتی بدون توجه به شرایط لوکاکو، درخواست جذب ژکو را داده بودم. من بارها مقابل ادین قرار گرفته بودم، او یکی از بهترین مهاجمان است. فردا لائوتارو مارتینز و سانچز با ما نخواهند بود و مهاجم دیگری برای تکمیل خط حمله به ما اضافه می شود. همچنین پینامونتی و ساتریانو نیز هستند که خیلی خوب تمرین کردند. سنسی و چالهان اوعلو را نیز داریم که می توانند کنار ژکو بازی کنند. برای فردا و کل فصل، ما اطمینان خاطر داریم. هفت تیم وجود دارند، همانند فصل قبل که برای پیروزی و قهرمانی آماده شده اند. من از این که شعار بدهم خوشم نمی آید اما فقط می گویم که اینتر جاه طلب است و انگیزه زیادی دارد. من بازیکنانم را در حال تمرین به بهترین شکل دیده ام. من می توانم بگویم که ما تلاش خواهیم کرد و بهترین عملکردمان را برای دفاع از اسکودتویی که روی سینه داریم، انجام می دهیم.
مهم است که لیگ را به بهترین شکل ممکن شروع کنیم. شروع برنامه بازی ها خوب و مناسب است اما بازی فردا بسیار سخت خواهد بود. ما با تیمی سازماندهی شده و با سرمربی ای فوق العاده رو به رو می شویم که بازیکنانی دارند که مدتی در تیم بوده اند و می خواهند شرایط را برای ما سخت کنند. پس از جدایی اریکسن، حکیمی و لوکاکو، مردم خارج از باشگاه سایر تیم ها را جلوتر از ما می بینند. تیم های زیادی هستند که قصد دارند فصل را در جایگاه نخست به پایان برسانند، ما باید روحیه تیمی داشته باشیم. در تمرینات و بازی های دوستانه، من چیزهای مثبتی دیده ام و آرام هستم. یک سرمربی باید به چیزهایی که در طول هفته می بیند، تکیه کند و از این حیث، بازیکنان من بسیار خوب بوده اند.
نقل و انتقالات؟ ما روزانه بازیکنانی را مقایسه می کنیم که بسیار خوب هستند. اکنون من روی بازی فردا تمرکز کرده ام، سپس ما زمان برای فکر کردن به باقی چیزها خواهیم داشت. در حال حاضر می خواهم به اولین بازی مان فکر کنم که بازی آسانی نیز نخواهد بود. رفتن لوکاکو برنامه ریزی نشده بود و غیر منتظره بود. من و باقی مربی های تیم تلاش کردیم او را برای ماندن متقاعد کنیم اما او بسیار صادق و مصمم بود. در طول یک هفته تمرین، من فهمیدم که چرا هواداران انقدر او را تحسین می کنند و چرا چلسی مبلغ بالایی را برای او پیشنهاد داد. این رویای او بود، او تصمیمش را گرفته بود و این را با قاطعیت به من اعلام کرد. اکنون ژکو آمده است و شخص دیگری نیز به تیم خواهد آمد تا جای خالی لوکاکو پر شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.