سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

واکنش اسپیریتو به درخواست جدایی اندومبله

واکنش اسپیریتو به درخواست جدایی اندومبله

مربی تاتنهام بی انگیزگی اندومبله را دلیل بازی نکردن او در ترکیب تیمش عنوان کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، باشگاه تاتنهام این روزها به شدت در تلاش است تا هری کین را در لندن نگه دارد و مانع از پیوستن این مهاجم به منچسترسیتی شود. در این میان تانگوی اندومبله، هافبک این باشگاه نیز بعد از قرار نگرفتن در برنامه های نونو اسپیریتو، سرمربی باشگاه تاتنهام، درخواست جدایی داده است.

این بازیکن که در سال 2019 با شکاندن رکورد نقل انتقالات باشگاه تاتنهام و مبلغ 54 میلیون پوند به لندن آمد، هیچوقت نتوانست در ترکیب تیم جدیدش درخششی داشته باشد و در دوران حضورش در تاتنهام با مائوریسیو پوچتینو، ژوزه مورینیو، رایان میسون و حالا نونو اسپیریتو به مشکل خورده است.

اندومبله در هر سه بازی دوستانه تاتنهام و همچنین اولین مسابقه این تیم در لیگ برتر در فهرست مربی تاتنهام جایی نداشت و در پلی آف لیگ کنفرانس هم در لیست 25 نفره تیمش جای نگرفت تا از سران باشگاه بخواهد اجازه جدایی اش را صادر کنند.

با این وجود اسپیریتو می گوید این بازیکن مشکل انگیزه دارد:

نمی توانم به اتفاقاتی که در گذشته افتاد حتی فکر کنم. فقط از سر احترام این موضوعات را بازگو نمی کنم. چیزی که می توانم بگویم این است تانگوی در کنار ماست اما باید صادقانه بگویم تانگوی خودش باید تلاش کند بهترین نمایش را داشته باشد. نمی خواهم چیز بیشتری بگویم. با او صحبت کرده ام اما همان طور که قبلا گفتم وظیفه ام این نیست که بازیکنان را قانع کنم برای تاتنهام بازی کنند. وظیفه من آماده کردن بازیکنان برای بازی کردن برای تاتنهام است.
این مربی در مورد غیبت کاپیتان تیمش و این که چه کسی تصمیم گرفت هری کین را بیرون بگذارد نیز گفت:

این تصمیمی مشترک بین من و هری بود. او امروز خوب تمرین کرد و بهتر از دیروز بود. هر روز دارد تلاش می کند تا آمادگی بدنی اش را افزایش دهد. چیز بیشتری نمی توانم اضافه کنم  که قبلا نگفته باشم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.