پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

فونسکا: نمی توانم از ارزش هایم بگذرم برای این که مربی تیم بزرگی باشم

فونسکا: نمی توانم از ارزش هایم بگذرم برای این که مربی تیم بزرگی باشم

سرمربی سابق رم می گوید چون حاضر نشده از ارزش هایش بگذرد، سرمربی تاتنهام نشده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، بعد از جدایی ژوزه مورینیو از تاتنهام، پائولو فونسکا یکی از گزینه های گرفتن جای آقای خاص در لندن بود اما این انتقال در نهایت صورت نگرفت تا تاتنهامی ها نونو اسپیریتو را به عنوان سرمربی جدید باشگاه خود انتخاب کنند. حال فونسکا بعد از مدت ها تصمیم به شکستن سکوتش گرفته است و در مورد دلایل نهایی نشدن انتقالش به تاتنهام صحبت کرده است.

بنا به ادعای فونسکا، توافقات شفاهی با لوی انجام شده بود اما حضور پاراتیچی در تیم لندنی باعث تغییر عقیده مدیرعامل باشگاه تاتنهام برای جذب فونسکا شده است. او در این مورد گفت:

در مورد تمام جزئیات توافق کرده بودیم. واقعا برای یک ماجراجویی جدید با تاتنهام آماده بودم اما بعد از آمدن پاراتیچی به این باشگاه، اختلاف نظرهایی پیش آمد که حل کردنشان خیلی سخت بود. دوست دارم مربی بهترین تیم ها باشم اما نمی توانم ایده ها و طرز تفکرم را به خطر بیاندازم. نمی توانم از ارزش هایم بگذرم به این خاطر که می خواهم مربی تیم بزرگی باشم. حقیقت این است که لوی و هیچن همیشه در مورد داشتن یک تیم تهاجمی صحبت می کردند که جذاب بازی کند و بر حریف مسلط باشد و این همان چیزی بود که تیم های من هستند. با آمدن پاراتیچی، مسائل تغییر کرد. آنها می خواستند کارهای دیگری بکنند و توسعه دادن چیزی که به آن باور نداشتم کاری سختی بود.
این صحبت های فونسکا شاید هواداران تاتنهام را اندکی نگران کند. آنها در دوران مورینیو از رویکرد دفاعی این مربی ناراحت بودند و خواستار تیمی تهاجمی تر بودند. اسپیریتو در انگلیس به واسطه شکل دادن وولورهمپتونی توانست برای خود نامی دست و پا کند که در ضدحملات عالی بود و باید منتظر ماند و دید آیا می تواند در لندن هم به اندازه وولورهمپتون موفق باشد یا نه. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.