پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: شروع کار از این بهتر نمی شد

سیمونه اینزاگی: شروع کار از این بهتر نمی شد

سیمونه اینزاگی پس از برد ۴-۰ اینتر مقابل جنوا، گفت که خط حمله تیمش هنوز تکمیل نشده است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای ایتالیا، گل های میلان اشکرینیار، هاکان چالهان اوعلو، آرتورو ویدال و ادین ژکو، شروع ایده آلی برای قهرمان فصل قبل در سری آ رقم زد. اینزاگی در مصاحبه پس از بازی گفت:

نمی توانستم شروع بهتری را تصور کنم. من تیمی را دیدم که انگیزه زیادی برای یادگیری مفاهیم و ایده های تازه دارد.
چالهان اوعلو بازیکن بسیار خوبی است. او به خوبی می داند که چگونه کیفیتش را با توانایی هایش ادغام کند. ولی این که فقط از او اسم ببریم، نادیده گرفتن زحمات باقی نفرات خواهد بود.
دومفریز بازیکن با کیفیتی است و امسال به ما کمک خواهد کرد. رانوکیا، کولاروف و دی آمبروزیو از تاریخ ۸ جولای حتی یک جلسه تمرینی را از دست نداده اند. حتی یک نفر هم نداریم که لایق حضور در اینجا نباشد.
نباید لائوتارو و سانچز را فراموش کنیم؛ مهاجم جدیدی هم که در راه است، امشب غایب بود. سنسی بازیکن خیلی خوبی است. در حال پیدا کردن جایی برای او هستم. بابت داشتن سنسی و خیلی از این بچه ها در تیم، خوش شانس هستم.
باید همیشه همین طور بازی کنیم؛ شجاع و نترس. من امروز همه بازیکنان را آزاد گذاشتم و این روند باید ادامه دار باشد. می دانیم که در پی جدایی غیر منتظره لوکاکو باید خط حمله تیم را تکمیل کنیم. امروز دیدید که ژکو چه بازیکنی است. از فردا، دوباره به فکر بازار خواهیم بود. در غیاب ژکو، لائوتارو به آسانی می تواند مهاجم اصلی باشد. توانایی هایی که در یک مهاجم جدید دنبال آن می گردم؟ طبیعتا زدن گل های مهم. ما به کسی نیاز داریم که به ما کمک کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.