شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

ناگلزمان: هر سرمربی از دیدن بازیکنانش در پیراهن تیم ملی خوشحال می شود

ناگلزمان: هر سرمربی از دیدن بازیکنانش در پیراهن تیم ملی خوشحال می شود

یولیان ناگلزمان از شرایط بایرن مونیخ برای بازی با کلن می گوید

 به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از Imiasanmia، بایرن مونیخ و کلن در چارچوب هفته دوم بوندسلیگا، فردا (یکشنبه) از ساعت 20:00 به وقت تهران در آلیانز آرنا مقابل هم صف آرایی می کنند. یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس پیش از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

نویر امروز با ما تمرین نکرد، او از ناجیه مچ پا مصدوم است، چیز خاصی نیست اما به زمان احتیاج دارد.فعلا فرض من بر این است که او را برای بازی یکشنبه در اختیار نداریم.دوری طولانی مدت؟ وضعیت مانو را روز به روز بررسی خواهیم کرد. مشخصا از اینکه زودتر به میادین برگردد خوشحال می شوم اما باید کاملا سالم باشد و هیچ ریسکی نکند. فکر می کنم مانو تا پس از فیفا دی مصدوم خواهد بود. اسون (اولرایش) در تمرینات خیلی خوب بوده است.
مقابل دورتموند لیاقت پیروزی را داشتیم. خوب بازی کردیم و با تمام وجود جام را می خواستیم؛ هر چند که جام بزرگی محسوب نمی شود.مهم بود که اراده مان برای رقم زدن یک فصل خوب را نشان دهیم. بازی یکشنبه هم به همین ترتیب اهمیت زیادی دارد.
تولیسو؟ او به خوبی ریکاوری اش را انجام می دهد اما هنوز در آمادگی 100 درصد نیست. کورنتن مقابل دورتموند تاثیر مثبتی در جریان بازی داشت و در تمرینات هم خیلی خوب بود. مزیت بازی در وسط هفته این است که شما فرصت بازی دادن به آنهایی که از لحاظ فیزیکی کمی از دیگران عقب افتاده اند را پیدا می کنید. کورنتن واقعا بازیکن خوبی است.
شایعات پیرامون آینده لواندوفسکی؟ به هیچ عنوان باعث رنجش من نمی شوند، این هم بخشی از کار ماست. اگر سرمربی تیم دیگری هم بودم، همیشه برای بررسی احتمالات (نقل و انتقالاتی) با دیگران تماس می گرفتم. مسئله اینجاست که خود بازیکن چگونه واکنش نشان می دهد. لوا در فرم خیلی خوبی قرار دارد. ما با هم حرف می زنیم و او هم با دیگر هم تیمی هایش صحبت می کند. لوا احساس خوبی دارد و چه در تمرینات و چه در بازی ها عملکرد خوبی از خودش نشان می دهد. به نظر من این از آن شایعاتی که همیشه در فوتبال وجود دارد، بسیار مهم تر است.
بودن شاکله اصلی تیم ملی آلمان در بایرن مونیخ؟ به زبان ساده بگویم، ملیت خرید های جدید برای من اهمیتی ندارد. به عنوان یک باشگاه آلمانی، منطقی است که به دنبال استعداد های آلمانی باشیم. هر سرمربی از دیدن بازی بازیکنانش در تیم ملی خوشحال می شود.
قرارداد کیمیش و گورتسکا؟ من که هر روز با آنها در مورد قراردادشان صحبت نمی کنم! به نظر من شرایط هم برای آنها و هم باشگاه خیلی خوب پیش می رود. از دید من اینکه آنها ابتدا خواستند از تفکرات سرمربی جدید باخبر شوند، کاملا طبیعی است. هم یاشوا و هم لئون خیلی خوب کار می کنند و تمام تلاش خود را انجام می دهند.
کینگزلی کومان مقابل کلن نمی تواند ما را همراهی کند. آمادگی او برای دیدار جام حذفی را بررسی خواهیم کرد. نمی خواهم روی او ریسک کنم و فشار بیاورم.
لیست تیم ملی که هفته آینده اعلام می شود؟ از اینکه هانسی تعداد زیادی بازیکن بایرن مونیخ به اردوی تیم ملی دعوت کند خوشحال می شوم اما امیدوارم جوری نباشد که به همه آنها بازی دهد. فکر می کنم خود هانسی هم در این چند ماه با یوگی لوو چنین صحبت هایی داشته و می تواند خیلی خوب شرایط را درک کند.
استانیشیچ برای کرواسی یا آلمان؟ من کسی نیستم که در این خصوص نصیحتی انجام دهد. خود بازیکن و خانواده اش در این خصوص تصمیم می گیرند. شنیدن اینکه اشتفان کونتس می خواهد او را در تیم زیر 21 سال داشته باشد، خبر خیلی خوبی است اما در نهایت خود بازیکن همراه با خانواده اش تصمیم گیرنده هستند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.