سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

از مخالفت عجیب با بازگشت حمیداوی تا برکناری رحمتی

مهاجری یا منصوریان سرمربی آینده پدیده؟

مهاجری یا منصوریان سرمربی آینده پدیده؟
امیر کوشا
امیر کوشا خبرنگار

ماجراهای تیم پدیده مشهد یا همان شهرخودرو هر بار جذاب‌تر از قبل می‌شود. همین هفته گذشته بود که خبر رسید کارهای اداری مربوط به بازگشت فرهاد حمیداوی به پدیده در حال انجام است و حتی نامه‌نگاری‌های لازم در این خصوص انجام شده اما هنوز چند روز از این ماجرا نگذشته که حالا خبر می‌رسد یک‌سری از عوامل باشگاه دست به کار شده‌اند تا اجازه بازگشت حمیداوی را ندهند.

به گزارش ایران ورزشی؛ماجراهای تیم پدیده مشهد یا همان شهرخودرو هر بار جذاب‌تر از قبل می‌شود. همین هفته گذشته بود که خبر رسید کارهای اداری مربوط به بازگشت فرهاد حمیداوی به پدیده در حال انجام است و حتی نامه‌نگاری‌های لازم در این خصوص انجام شده اما هنوز چند روز از این ماجرا نگذشته که حالا خبر می‌رسد یک‌سری از عوامل باشگاه دست به کار شده‌اند تا اجازه بازگشت حمیداوی را ندهند. حتی در این مورد شنیده می‌شود آنها با تعدادی از هواداران تیم مشهدی صحبت کرده‌اند که جلوی باشگاه و استانداری تجمع کنند و علیه حمیداوی شعار بدهند. این در حالی است که مالکیت باشگاه قانوناً متعلق به فرهاد حمیداوی است و او به خواست مسئولان ورزشی و قضایی استان قرار است تعهد بدهد که مسائل مربوط به باشگاه با شرکت او کاملاً جداست و مشکلات مالی را حل کند.
در روزهایی که این ماجراهای عجیب و غریب دنبال می‌شود یک‌سری اتفاقات هم افتاد که باعث شده حالا بحث تغییر و تحولات در کادر فنی پدیده جدی شود. مهدی رحمتی سرمربی فصل گذشته پدیده که قرار بود این فصل هم هدایت تیم را بر عهده داشته باشد، پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد که باعث واکنش مسعود معمایی مدیرعامل باشگاه شد. معمایی درباره مصاحبه سیدمهدی رحمتی و مطالبی که در صفحه اینستاگرامی‌اش درباره فروش بازیکنان و ستاره‌های تیم از سوی مدیریت جدید عنوان شد، می‌گوید: «قطعاً در مورد او تصمیم‌گیری خواهد کرد، چراکه رحمتی نقص مفاد قرارداد انجام داده و با نشر اکاذیب، اقدام به تشویش و تحریک اذهان عمومی کرده است.» مدیرعامل باشگاه پدیده خطاب به رحمتی صحبت‌هایش را ادامه می‌دهد: «آقای رحمتی! بس کنید. اکبر صادقی، روح‌الله سیف‌اللهی، سعید جلالی، حسن جعفری، فرشاد فرجی و الباقی را ما فروختیم؟ شهامتش را داشته باشید و امضای رضایت‌نامه‌ها را نشان دهید تا مردم متوجه حقایق شوند که همه این سرمایه‌های باشگاه و استان را بدون اجازه ما به تاراج بردید. آقایان می‌دانند ما مستندات فروش این عزیزان را داریم، کذب و... بس است! شما هرچه اعتبار در مربیگری به دست آوردید از مالک پدیده بوده که به شما اعتماد کرد و اینگونه حالا پاسخ خوبی را می‌دهید!؟ درست است ما جلساتی را با اعضای هیأت‌مدیره داشته‌ایم، اما نه برای فروش بازیکنی، چراکه شما با سرپرست مدیرعامل (موقت) همه را فروختید، به‌خاطر انتخاب سرمربی که کارت مربیگری داشته باشد.»
سردار معمایی در پایان اعلام کرد: «ما پس از تعطیلات طبق اعلام قبلی شنبه کارمان را شروع خواهیم کرد و مطمئناً با قدرت به استقبال لیگ برتر در فصل جدید می‌رویم.»
اگرچه مسعود معمایی صحبتی از برکناری مهدی رحمتی نداشت اما خبر می‌رسد او به‌زودی اخراج خواهد شد. در این مورد حتی شنیده می‌شود گزینه‌های جانشینی رحمتی هم مشخص شده است. ظاهراً رضا مهاجری و علیرضا منصوریان دو گزینه اصلی هدایت پدیده مشهد هستند. مهاجری قبلاً سابقه سرمربیگری در پدیده (شهرخودرو) مشهد را دارد و البته بین هواداران تیم هم از محبوبیت خاصی برخوردار است اما علیرضا منصوریان هم دیگر گزینه‌ای است که شانس نشستن روی نیمکت تیم مشهدی را دارد. منصوریان فصل گذشته اگرچه در تراکتور چندان موفق نبود اما در آلومینیوم اراک نتایج نسبتاً خوبی گرفت که همین باعث شد حالا گزینه جانشینی مهدی رحمتی باشد.
البته در این بین ظاهراً شانس رضا مهاجری بیشتر است اما هیچ‌چیز قابل پیش‌بینی نیست و باید دید آیا رحمتی اخراج می‌شود یا نه و اینکه در نهایت کدام گزینه جای او را خواهد گرفت؟ اگرچه بحث حضور رضا مهاجری و علیرضا منصوریان کاملاً جدی شده اما ظاهراً امروز یا فردا قرار است جلسه‌ای برگزار شود که در آن ابتدا تکلیف مالکیت باشگاه مشخص شود و در ادامه سرمربی تیم برای فصل آینده رسماً معرفی خواهد شد. شاید یک عذرخواهی از سوی مهدی رحمتی همه معادلات را دوباره عوض کند اما ممکن است تغییر نکردن مالکیت باشگاه و ادامه کار با نام «پدیده» باعث شود او بدون عذرخواهی و کوتاه آمدن، در مشهد بماند و کارش را دنبال کند. البته اگر مالکیت باشگاه دوباره رسماً به حمیداوی برگردد بدون شک تغییرات در کادر فنی صورت خواهد گرفت و احتمالاً رضا مهاجری یا منصوریان سرمربی پدیده را می‌خواهند که ظاهراً شانس مهاجری برای این اتفاق بیشتر است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.