چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

آنچلوتی: شاید وینیسیوس در بازی بعدی فیکس باشد

آنچلوتی: شاید وینیسیوس در بازی بعدی فیکس باشد

رئال مادرید در دیدار هفته دوم از فصل 2021/22 لالیگا در دیداری جذاب و تماشایی مقابل لوانته به تساوی 3-3 رضایت داد تا در همین ابتدای فصل دو امتیاز از مدافع عنوان قهرمانی عقب بیافتد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، کارلو آنچلوتی در این خصوص گفت:

این دو امتیازی بود که از دست دادیم، بعد از شروع فوق العاده در نیمه دوم، تمرکز خود را از دست دادیم. باید بهتر شویم. در نیمه دوم، گل زودهنگامی که دریافت کردیم روی ما تأثیر گذاشت، و شروع بدی داشتیم، بنابراین همه باید به برنامه های دفاعی پایبند می ماندند، همگی باید بیشتر تلاش کنیم. رویکرد تیم در نیمه دوم را دوست نداشتم، باید فشرده تر بازی می کردیم.
وینیسیوس؟ او بازیکن با کیفیتی است، سرعت زیادی دارد، و مسلماً باید در زمینه گلزنی بهتر شود؛ او در مصاف های تک به تک عالی است. با چیزی که امروز دیدم، شاید وینیسیوس در بازی بعدی به ترکیب اصلی بیاید. او در دو بازی سه گل به ثمر رسانده و من را تحت تأثیر قرار داده، بنابراین شاید لایق حضور در ترکیب اصلی باشد. اعتماد زیادی به او دارم. مسئله این نیست که وینیسیوس گلزنی می کند یا نه، بلکه مشکل ما در دفاع بود. ما در زمینه کارهای دفاعی ناموفق بودیم.
  تعهد دفاعی ربطی به کیفیت ندارد، بلکه باید فداکاری کنید و ما باید این کار را بکنیم. روی گل اولی که دریافت کردیم، سازماندهی ضعیفی داشتیم، همان اتفاقی که روی گل دوم هم رخ داد، جایی که سه بازیکن لوانته مقابل دو بازیکن ما قرار داشتند، و گل سوم هم روی بدشانسی به ثمر رسید و لازم است که دیگر تکرار نشود.
هازارد و بیل؟ نمی توانم بگویم چند دقیقه بازی خواهند کرد چون رقابت زیادی در پست های آنها وجود دارد؛ کاری که من باید بکنم این است که دقایق بیشتر را در اختیار بازیکنانی قرار دهم که سزاوارش هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.