جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

صلح مصلحتی در اردوگاه آبی

پنجره فتوشاپی

پنجره فتوشاپی
میعاد نیک
میعاد نیک خبرنگار

ایران ورزشی: بازار نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر آغاز شده و تیم‌های مطرح برای تقویت خود در تکاپوی نمایشی بهتر از سایر رقبا هستند

از بین باشگاه‌های پرسپولیس، فولاد، استقلال، سپاهان و تراکتور که همیشه نمایشی خوب در این پنجره داشته‌اند، نمی‌توان اختلاف زیاد سرخ‌پوشان را نادیده گرفت. تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس با تکیه بر اصولی که جعفر سمیعی برپا کرده، بی‌شک یکی از بهترین عملکردها را در بازار مکاره نقل و انتقالاتی داشته و اگر ستاره‌بازی‌های گل گهری‌ها را نادیده بگیریم، شاید از لحاظ تعدد نفرات هم نمایش خوبی از سرخ‌ها دیده شد.

در سوی دیگر میدان اما رقبا چندان فعال نیستند. سپاهان که هنوز درگیر لیست تمدیدی‌ها و ورودی‌های محرم نویدکیاست و شاید هم ترکاندن بمب‌های مسبوق به سابقه‌اش را برای روزهای پایانی نهاده، مخصوصاً حالا که قرار نیست در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بازی کنند.

 استقلالی‌ها هم برخلاف رقیب پرآوازه خود چندان گلی به سر بازار نزده‌اند و از عقد قراردادشان با ستاره‌های دانه درشت، فقط اخبار تلگرامی درز می‌کند و طرح‌های فتوشاپی.

 اشکان دژاگه شاید مهم‌ترین صید بازار فعلی لقب بگیرد که این روزها شدیداً به استقلال لینک شده اما هنوز هیچ خبری از تأیید یا تکذیب این ادعا در دسترس نیست. در روزهایی که یحیی گل‌محمدی بی‌‍وقفه بازیکن جذب می‌کند، فرهاد مجیدی درگیر معضلاتی است که شاید حتی به او مرتبط هم نباشد اما ناگزیر با آنها مواجه شده.

احمد مددی قطعاً از کاریزمای لازم برای توافق با ستاره‌های دانه درشت آبی برخوردار نیست اما این روزها او فرهاد مجیدی را کنار خود قرار داده تا به نوعی اتحاد بین مدیریت و کادرفنی به بازیکنان القا شود

حالا و با این تصمیم مصلحتی درست، اوضاع نقل و انتقالاتی استقلالی‌ها رو به بهبودی خواهد رفت. بازیکنان با ارقام معقول‌تر در تیم خواهند ماند و بقیه هم به رسانه‌های زرد و مجازی رجوع می‌کنند تا شاید در نرم افزار فتوشاپ به تیمی بهتر از اردوی آبی منتقل شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.