دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

جانلوییجی دوناروما: می خواهم یکی از بهترین دروازه بانان جهان شوم؛ از رقابت با ناواس ترسی ندارم

جانلوییجی دوناروما: می خواهم یکی از بهترین دروازه بانان جهان شوم؛ از رقابت با ناواس ترسی ندارم

جانلوییجی دوناروما، دروازه بان ایتالیایی پاری سن ژرمن در مصاحبه ای با +Canal در مورد انتقال به این تیم، رقابت با ناواس و اهدافش صحبت کرد

 به گزارش ایران ورزشی، جانلوییجی دوناروما در این مصاحبه گفت:

می خواهم یکی از بهترین دروازه بانان جهان شوم و برای انجام این کار، باید فداکاری کنم و متواضع باشم. متواضع بودن مهم ترین چیز است. من به پاریس آمده ام تا بازی کنم. پاری سن ژرمن به دنبال من بود و مرا می خواست و من نیز پاری سن ژرمن را می خواستم. رقابت مرا نمی ترساند. کیلور ناواس دروازه بان بزرگی است اما من اینجام تا بازی کنم. رقابت خوب است و می تواند به پیشرفت ما کمک کند. من به اینجا آمدم تا بازی کنم، در نتیجه بهترین عملکردم را ارائه می دهم تا فیکس باشم اما باید رقابت وجود داشته باشد. من آماده بازی هستم. بین من و ناواس مشکلی نخواهد بود. کیلور انسان بزرگ و فوق العاده ای است، ما دوست هستیم و هیچ مشکلی نداریم. وجود رقابت در باشگاه های بزرگ، امری طبیعی است. کیلور بازیکن سطح بالایی است و داشتن او در تیمم فوق العاده است. او نیز مانند بقیه باعث شد من حس کنم که بخشی از این خانواده هستم.
پس از گرفتن پنالتی بوکایو ساکا در فینال یورو، خوشحالی نکردی...

خوشحالی نکردم چون در حال تماشای داور بود. ما دروازه بان ها باید یکی از پاهایمان روی خط بماند و با VAR، هرگز نمی دانی که چه اتفاقی ممکن است رخ دهد. وقتی دیدم که هم تیمی هایم به سمت من می دوند، همه چیز شروع شد. این بزرگ ترین احساس در زندگی من بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.