چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

یولیان ناگلزمان: رفتار هواداران در قبال سانه جالب نبود

یولیان ناگلزمان: رفتار هواداران در قبال سانه جالب نبود

یولیان ناگلزمان از هو شدن لروی سانه توسط هواداران بایرن مونیخ راضی نیست؛ با این حال قبول دارد که این بازیکن باید تلاش مضاعفی به خرج دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای آلمان، سرمربی باواریایی ها امروز با حضور در نشست خبری قبل از بازی بایرن مونیخ - برمر در دور اول جام حذفی آلمان حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

مانوئل نویر، روبرت لواندوفسکی و لئون گورتسکا استراحت خواهند کرد و برای بازی فردا همراه تیم سفر نمی کنند. کیگزلی کومان و لوکاس هرناندز به تمرینات برگشتند ولی هنوز در دسترس نیستند. احتمال دارد کومان این هفته برگردد ولی لوکاس تا بعد تعطیلات ملی غایب خواهد بود.
برای حریف، این فرصتی است که یک بار در عمر نصیب شان می شود. آن ها تلاش خواهند کرد فیزیکی بازی کنند. در نهایت ما باید برنده شویم و چنین هدفی را دنبال می کنیم؛ این یعنی باید روی کاری که باید انجام شود، تمرکز کنیم.
لروی سانه؟ به اندازه کافی در مورد سوت ها حرف زده ام. وقتی شغل تان در معرض عموم باشد، طبیعی است که قضاوت شوید. اما مهم روش کارتان است. برخورد خوبی با او صورت نگرفته است. من پس از بازی نظرم را به لروی گفتم. قرار نیست او را به مدت پنج ساعت به آغوش بکشم، بلکه باید تلاش لازم صورت بگیرد.
این که یاسوا کیمیش به تنهایی قراردادش را تمدید کرد، حس خوبی دارد. اما همچنین می توان مدیر برنامه داشت و باز هم کنترل امور را در دست گرفت. وقتی صحبت از تغییر باشگاه باشد، کار سخت تر است ولی در مورد کیمیش چنین سناریویی جریان نداشت. با این حال او فرد بسیار متشخصی است.
بونا سار؟ در ابتدای روند آماده سازی، برای سازگاری با شرایط مشکل داشت ولی حالا پیشرفت کرده و بهتر کار می کند. او باید به تلاش ادامه بدهد و کارهایی که از او می خواهم را انجام بدهد. سار باید در دفاع مستحکم تر باشد و خطر گل دریافت کردن را به حداقل برساند.
میکائیل کویزانس فردا در ترکیب تیم حضور خواهد داشت. ولی نمی گویم چه افرادی در ترکیب اصلی قرار می گیرند. نمی خواهم کار را برای تیم رقیب یا شما خبرنگاران آسان کنم.
انتقادات و جو موجود در بین هواداران؟ نمی خواهم همه چیز را به فوتبال تقلیل بدهم ولی در این جهان بهتر است همگی رفتار معقولانه ای با هم داشته باشیم. ورزشگاه یک محیط جدا از اجتماع نیست و بازتاب خوبی از جامعه است. بیایید با هم خوب باشیم!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.