چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

اسدی 40 درصد پیش‌پرداخت می‌خواهد

خبری از کمال و مهاجم نوک نیست

خبری از کمال و مهاجم نوک نیست

پرسپولیس در این هفته فعالیت‌های نقل‌و‌انتقالاتی‌اش را پی گرفت و بعد از تمدید با امیری، شیری و عالیشاه بالاخره علی نعمتی را هم جذب کرد اما همچنان در خط میانی و حمله بازیکن جدید می‌خواهد.

درخواست غیرمعقول اسدی
در خط میانی همچنان رضا اسدی گزینه اول کادر فنی است اما قرارداد با این بازیکن طلسم شده و هربار بر سر بندی به بن‌بست می‌خورد.
اسدی و پرسپولیس تا حدود زیادی بر سر مدت و مبلغ قرارداد به توافق رسیده بودند، اما درخواست این بازیکن برای دریافت پیش‌پرداخت 40درصدی، با مخالفت مدیران باشگاه پرسپولیس مواجه شده و همین اتفاق فعلاً مذاکرات را به بن‌بست رسانده است. این امیدواری نزد پرسپولیسی‌ها وجود دارد که اسدی از خواسته خود برای دریافت پیش‌پرداخت عقب‌نشینی کند و این مذاکره به نتیجه برسد. گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس پیش‌پرداختی به بازیکنان جدید خود نداشته است.
با توجه به وضعیت اسدی، مذاکره با آبشک نیز متوقف شده است. آبشک که روز شنبه با حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با مدیران این باشگاه داشت، اولویت دوم سرخ‌پوشان در پست هافبک دفاعی محسوب می‌شود و ادامه مذاکره با او بستگی به سرنوشت مذاکرات سرخ‌پوشان با رضا اسدی دارد.
در خط میانی گفته می‌شود مسعود ریگی هافبک موفق استقلال در فصل گذشته هم مدنظر یحیی است اما هیچ خبری از مذاکره با او بیرون نیامده است.

مغانلو از دست رفت
در خط حمله اما اوضاع پیچیده‌تر هم هست و طی هفته گذشته هیچ نامی غیر از سجاد شهباززاده حول‌و‌حوش پرسپولیس شنیده نشد و از چند روز قبل مشخص شد جذب این مهاجم بعید است و به احتمال زیاد او در سپاهان می‌ماند.
ماجرای شهریار مغانلو-پرسپولیس هم تمام شد و این مهاجم به‌خاطر رقم بالای رضایت‌نامه سر از سپاهان درآورد.
باشگاه پرسپولیس برای اینکه از سوی هوادارانش متهم به کم‌کاری در این خصوص نشود اعلام کرد با وجود چندبار مکاتبه با باشگاه سانتاکلارای پرتغال این باشگاه جواب نامه‌هایش را نمی‌دهد اما یک مقام مسئول در این باشگاه به‌صورت غیررسمی اعلام کرده باید برای رضایت‌نامه این بازیکن 750هزار یورو پرداخت کنند که طبیعتاً پرسپولیس نمی‌تواند این رقم یا حتی نصف این رقم را هم پرداخت کند.
دیروز شهریار مغانلو به تیم ملی دعوت شد تا در بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی حاضر باشد. گفته شد این موضوع باعث شده روند انتقال به شکل دیگری دنبال شود و شهریار در بازگشت به تهران برای ملحق شدن به اردوی تیم ملی، همه چیز را به بعد از این دو بازی موکول کرده، اما سایت سانتاکلارا اعلام کرد محمد محبی از سپاهان را با شهریار مغانلو معاوضه کرده؛ این یعنی اگر این خبر درست باشد حضور مغانلو در سپاهان قطعی است و پرسپولیس باید بی‌خیالش شود و دنبال مهاجمی در سطح او باشد که هیچ خبری از گزینه‌های دیگر نیست.

مذاکره با کمال شروع شده
در حالی که به آخر هفته نزدیک می‌شویم خبری از تمدید قرارداد کمال کامیابی‌نیا نیست. با وجود تمدید کم‌دردسر با شیری، عالیشاه و امیری همچنان هیچ خبری از کمال نیست هرچند دیروز در فضای مجازی گفته شد مذاکره با این بازیکن شروع شده است.
البته طبیعتاً کمال هم مثل عالیشاه و شیری از تیم دیگری پیشنهاد ندارد و قاعدتاً باید راحت تمدید کند پس بعید نیست این اتفاق تا آخر همین هفته رخ بدهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.