شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

کایو ژرژ در مراسم معارفه: به خاطر زیدان و پیرلو پیراهن 21 را انتخاب کردم

کایو ژرژ در مراسم معارفه: به خاطر زیدان و پیرلو پیراهن 21 را انتخاب کردم

مهاجم جدید باشگاه یوونتوس می گوید پیراهن شماره 21 باشگاه را با توجه به سابقه اش انتخاب کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس، کایو ژرژ مهاجم برزیلی جدید باشگاه یوونتوس چند روزی است به جمع شاگردان الگری اضافه شده است. این بازیکن امروز در مراسمی به طور رسمی معارفه و به هواداران و خبرنگاران معرفی شد. صحبت های این بازیکن را در ادامه می خوانید:

یوونتوس برایم رویا بود
تمام مسائل مربوط به یووه مرا تحت تاثیر قرارداد از زیرساخت های باشگاه تا افرادی که خوش آمدگویی گرمی داشتند. یوونتوس برایم مثل یک رویا بود. خوشحالم که اینجا هستم. همیشه در رویای بازی در لیگ قهرمانان بودم. واقعا دوست داشتم پیراهن یوونتوس را بر تن کنم.
21 را انتخاب کردم چون...
پیراهن شماره 21 را انتخاب کردم زیرا تعداد زیادی از بازیکنان بزرگ یوونتوس نظیر پیرلو، زیدان، دیبالا و هیگواین پیش از من این پیراهن را بر تن کرده اند.
برای یادگیری از بزرگان آمده ام
به اینجا آمدم تا فصلی فوق العاده داشته باشم، از فوتبال لذت ببرم و تا جایی که ممکن است از بازیکنان بزرگ  این تیم یاد بگیرم. می خواهم بجنگم و تا آنجا که ممکن است گل بزنم. خوشحالم که اینجا هستم. بازیکنان زیادی در این تیم هستند که آنها را ستایش می کنم. به طور مثال دیبالا و کیه لینی. آنها کمک زیادی به من کردند.
رونالدو الهام بخش من است
چه کسی الهام بخش من بود؟ قطعا رونالدو. هر روز در کنار او هستم و چیزهای زیادی از او یاد می گیرم. رونالدو همیشه اولین کسی است که برای تمرین می آید و کمک زیادی به من کرده است. او بازیکنی فوق العاده است. نمی دانم در یوونتوس می ماند یا نه. در این مورد چیزی به من نگفته است اما امیدوارم بماند.
مصدومیتم جدی نیست
الگری مربی خوبی است و در تمرینات خیلی متمرکز ظاهر می شود. خوشحالم که او مربی من است.مصدومیتی که دو شنبه دچارش شدم جدی نیست. به زودی برمی گردم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.