شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

مورینیو: در سطح اروپا فقط یک مربی از ترکیب خود کاملا رضایت دارد و آن مربی، پوچتینو است

مورینیو: در سطح اروپا فقط یک مربی از ترکیب خود کاملا رضایت دارد و آن مربی، پوچتینو است

ژوزه مورینیو معتقد است تنها سرمربی حاضر در لیگ های معتبر اروپایی که از ترکیب خود رضایت دارد، مائوریسیو پوچتینو است. او عملاً تایید کرد نقل و انتقالات برای رم حداقل در بخش خریدها به پایان رسیده است

به گزارش ایران ورزشی؛ ژوزه مورینیو معتقد است تنها سرمربی حاضر در لیگ های معتبر اروپایی که از ترکیب خود رضایت دارد، مائوریسیو پوچتینو است. او عملاً تایید کرد نقل و انتقالات برای رم حداقل در بخش خریدها به پایان رسیده است.

مورینیو در بخشی از کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از بازی برگشت مقابل ترابزون سپور در مرحله پلی آف لیگ کنفرانس اروپا گفت:

وقتی می گویم در بازار نقل و انتقالات هر احتمالی را باید درنظر گرفت یعنی درهای ورودی و خروجی برای بازیکنان هنوز باز است. البته در این مقطع پایانی احتمال خروج بازیکنان بیشتر است. آیا سرمربی را در سطح اروپا می شناسید که کاملا از ترکیب خود رضایت داشته باشد؟ پوچتینو؛ شاید آن مربی فقط پوچتینو باشد و نه کسی دیگر!
روز گذشته آمادو دیاوارا با یکی از هواداران رم دچار درگیری لفظی شد. او وقتی با اتومبیل خود از کمپ تمرینی رم خارج شد، از سوی یکی از هواداران مورد اهانت قرار گرفت. این هوادار به دیاوارا گفت راهی تیم دیگری شود تا رم بتواند هافبک جدید به ترکیب اضافه کند. دیاوارا نیز از اتومبیل بیرون آمد و با هوادار درگیر شد. مورینیو در این مورد افزود:

چیز خاصی نبود. درگیری فیزیکی نداشتیم و او فقط به کلمات بدی که شنید، واکنش نشان داد. دیاوارا عضوی از ترکیب ماست و با تیم تمرین می کند. برخی از بازیکنان به صورت انفرادی تمرین می کنند اما دیاوارا در جمع گروه است. شاید دیاوارا در کنار ما بماند و اگر بماند، یک گزینه محسوب می شود. او دارای تجربه و کیفیت است. هیچ مشکلی با این بازیکن نداریم.
بازی های لیگ کنفرانس اروپا بدون VAR برگزار می شود و قانون گل زده در خانه حریف نیز لغو شده است. سرمربی رم افزود:

قوانین برای همه یکسان است و باید خود را با آن هماهنگ کنیم. می دانیم لیگ کنفرانس اروپا رقابتی جدید است و یوفا کار سختی برای اداره کردن این همه رقابت متنوع دارد. در فینال از تکنولوژی VAR استفاده می شود و امیدوارم در آن بازی حاضر باشیم. هنوز معتقد هستم گل ترابزون سپور در بازی رفت آفساید بود. حداقل باید خوشحال باشیم که فرداشب در المپیکو تکنولوژی خط دروازه خواهیم داشت.
لغو قانون گل زده در خانه حریف باعث افزایش تعداد بازی هایی می شود که به وقت های اضافه می رود. باید با این قانون نیز خود را هماهنگ کنیم. مقابل ترابزون برای برد به زمین می رویم؛ اگرچه یک تساوی نیز خوب است. شاید سخت ترین قرعه به ما خورد اما خوشحال هستم چون به چنین دیداری نیاز داشتیم. تغییرات زیادی در ترکیب نخواهیم داشت چون بازیکنان نیاز دارند به میدان بروند تا ثبات و ریتم خود را به دست بیاورند. شاید با 3-4 تغییر وارد زمین شویم.
اگر 3 لورنتزو پلگرینی در تیم داشتم، هر سه بازیکن در ترکیب اصلی بازی می کردند. او بازیکنی باهوش است که دقیقا خواسته های من را متوجه می شود. پلگرینی توانایی بازی در پست های مختلفی را دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.