جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

اودینزه 1-2 میلان؛ با جادوی ایبرا، میلان در قامت مدعی قهرمانی

اودینزه 1-2 میلان؛ با جادوی ایبرا، میلان در قامت مدعی قهرمانی

اودینزه تیم بسیار سرسختی بود و واقعا توانست در لحظاتی، سخت ترین دقایق فصل میلان را رقم بزند اما این روسونری بود که توانست با جادوی ایبرا و البته ذهنیت برنده بازیکنانش که کم کم در قامت مدعی قهرمانی ظاهر می شوند، سه امتیاز مهمی کسب کند.

به گزارش ایران ورزشی،فرانک کسیه در دقیقه 18 در حالی که بازی در سطح متعادل قرار داشت، در یک صحنه ارسال عالی بن ناصر به محوطه جریمه و کنترل توپ ابراهیموویچ موقعیت خوبی پدید آورد. زلاتان پاس رو به عقب ارسال می کند تا فرانک کسیه با شوتی محکم دروازه را باز کند

در دقیقه 47 در حالی که رومانیولی به قصد توپ با حریف درگیر شد، داور بازی دی بلو تشخیص داد که ضربه پنالتی باید زده شود و رودریگو دی پائول پشت توپ ایستاد تا با شوتی عالی دروازه روسونری را باز کند. اعتراض بازیکنان میلان به این ضربه پنالتی ادامه داشت زیرا باور داشتند توپ به پا برخورد کرده است. دوناروما هم کارت زرد دریافت کرد.

سوپرگل آکبروباتیکی دوباره از سوی ابراهیموویچ! در حالی که زلاتان ابراهیموویچ پشت به دروازه بود، سانتر آنته ربیچ را با یک برگردان فوق العاده زیبا وارد دروازه کرد تا خط دفاعی چند لایه اودینزه دوباره توپ را درون دروازه ببیند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.