سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

یولیان ناگلزمان: به نظر می رسد که موسیالا در پاهایش آهن ربا دارد

یولیان ناگلزمان: به نظر می رسد که موسیالا در پاهایش آهن ربا دارد

سرمربی بایرن مونیخ از جمال موسیالا رضایت کامل دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از imiasanmia، بایرن مونیخ در چارچوب دور اول جام حذفی آلمان، موفق شد میزبان دسته پنجمی اش برمر را با 12 گل در هم بکوبد. یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ در خصوص این پیروزی گفت:

عملکرد موسیالا؟ جمال در خط حمله بسیار فعال ظاهر می شود. جوری که به نظر می آید در پاهایش آهن ربا دارد. توپ همیشه دست او می افتد. بازیکن 18 ساله به خوبی او دیده ام؟ در تیم هایم که نه؛ البته بازیکنان 18 ساله خوب دیگری هم در فوتبال وجود دارند، مثل پدری. جمال فوق العاده است و همانطور که گفتم انگار در پاهایش آهن ربا دارد، اما هنوز ظرفیت زیادی درونش وجود دارد که باید آن را به کار بگیرد.
  عملکرد لروی سانه؟ باید به تعهد عالی که امروز از خودش نسبت به تیم نشان داد اذعان کنید. لروی هم به دنبال کمک به خط دفاعی بود و هم می خواست که رو به جلو حرکت کند. او گاهی اوقات متهم می شود که چنین تعهدی از خودش نسبت به تیم نشان نمی دهد. امروز او این تعهد را نشان داد. افرادی بودند که علیه لروی سوت زدند، نمی توان همه را راضی و خشنود ساخت. تعویض سانه به هیچ عنوان ارتباطی به عملکردش نداشت. او را در جناح چپ بازی دادیم، جایی که فضای خوبی برای حرکت کردن در اختیار داشت و راحت به نظر می رسید.
تبلت کنار نیمکت؟ نه، در آن سریال های نتفلیکس را تماشا نمی کنیم! در آن عملکرد فردی هر بازیکن را نظاره می کنیم، فکر کنم حدود 5 ثانیه تاخیر هم دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.