شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

مذاکرات یوونتوس و ژرژ مندس؛ فرضیه معاوضه رمزی و روبن نوس مطرح شد

مذاکرات یوونتوس و ژرژ مندس؛ فرضیه معاوضه رمزی و روبن نوس مطرح شد

ژرژ مندس در تلاش است کریستیانو رونالدو را به خواسته اش برساند و او را از یوونتوس ببرد

ایران ورزشی/ژرژ مندس، مدیربرنامه کریستیانو رونالدو هم اکنون در تورین حضور دارد تا با مدیران یوونتوس بر سر آینده رونالدو مذاکره کند. کریستیانو رونالدو مایل است طی روزهای آینده یوونتوس را ترک کند و هدف مندس این است که او را به منچسترسیتی، تنها مشتری باقی مانده ببرد.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، یوونتوس برای خروج رونالدو شرایط خاص و سخت گیرانه ای را پیش پای مندس گذاشته است. یوونتوس برای فروش رونالدو مبلغی حدود 30 میلیون یورو و حداقل 25 میلیون یورو می خواهد اما مندس می خواهد ستاره پرتغالی را به صورت رایگان از تورین جدا کند. ساعات آینده در ماجرای ماندنی یا رفتنی شدن رونالدو از یوونتوس سرنوشت ساز خواهد بود. منچسترسیتی برای کریستیانو رونالدو قراردادی دو ساله با دستمزد سالانه 15 میلیون یورویی در نظر گرفته اما هنوز پیشنهادی به یوونتوس ارائه نکرده است. رونالدو که امروز در تمرینات یوونتوس حضور یافت، اولین نفری بود که زمین تمرین را ترک کرد.

گاتزتا دلو اسپورت هم گزارش داده در جلسه میان مندس و مدیران یوونتوس، این مدیر برنامه پرتغالی، طرح معاوضه میان آرون رمزی و روبن نوس، هافبک 24 ساله پرتغالی وولورهمپتون را مطرح کرده است. وولورهمپتون ارزش روبن نوس را 30 میلیون یورو می داند. با توجه به روابط فوق العاده ژرژ مندس با مالکان چینی وولوز، طرح معاوضه نوس و رمزی می تواند در راستای راضی کردن مدیران یوونتوس برای خروج رونالدو باشد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.