دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

اعتراف قهرمان سابق بوکس

تایسون: برای 30 ثانیه فیلم، یک هفته به جا خوابیدم

تایسون: برای 30 ثانیه فیلم، یک هفته به جا خوابیدم

مایک تایسون بعد از نخستین جلسه تمرین یک هفته به جا خوابید. «مایک آهنین»، 54 ساله، قرار است 8 آبان با روی جونز جونیور دیدار کند اما فاش کرد بازگشت به شرایط مسابقه چندان هم آسان نبوده. او این اواخر چند ویدئو از خودش منتشر کرد که در آنها خیلی سرحال به نظر می رسید و با قدرت و سرعت ضربات مشت خود را رها می کرد. اما اسطوره بوکس سنگین وزن گفت اولین فیلم را که گرفته چند روز افتاده است.

او گفت:«داشتن شرایط مسابقه و روی فرم بودن دو چیز کاملا متفاوت است که حتی به دسته یکسانی از کارکردن تعلق ندارد. روی فرم بودن یعنی اینکه لباس هایت به تنت بخورد اما برای رسیدن به شرایط مسابقه جانت در می آید. شما به صورت خودکار نمی توانید این کار را بکنید. از نظر ذهنی هم فشار زیادی به شما وارد می‌شود. بگذارید یک چیزی به شما بگویم. وقتی اولین ویدئو را گرفتم، یک هفته استراحت کردم. برای 30 ثانیه فیلم، یک هفته به جا افتادم. اصلا بامزه نبود چون فهمیدم موضوع به این سادگی ها نیست.»

تایسون و جونز 51 ساله روی هم 105 سال سن دارند و قرار است در یک مسابقه هشت رانده در کالیفرنیا با هم روبه‌رو شوند. این دو دستکش های بزرگتری نسبت به دستکش های معمولی به دست می کنند اما از محافظ سر استفاده نمی کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.