چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

جوزپه ماروتا: ورودی دیگری نخواهیم داشت؛ بازی کردن در سانتیاگو برنابئو خیلی سخت است

جوزپه ماروتا: ورودی دیگری نخواهیم داشت؛ بازی کردن در سانتیاگو برنابئو خیلی سخت است

ماروتا امیدوار است که نراتزوری پس از تغییرات اخیر، همچنان به روند رو به جلوی خود ادامه بدهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، بر اساس قرعه کشی امروز، اینتر باید در گروه D لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید، شاختار دونتسک اوکراین و شریف مولداوی برود. ماروتا در جدیدترین مصاحبه خود از اهداف نراتزوری صحبت کرده است:

مسابقات اروپایی فرق واضحی با لیگ داخلی که همیشه بهترین تیم در آن قهرمان می شود دارد. در لیگ قهرمانان، عواملی همچون مصدومیت ها را داریم و این که قرار است با دو تیمی که فصل گذشته با آن ها رو به رو شدیم بازی کنیم، مورد تازه ای است. امتیاز گرفتن در سانتیاگو برنابئو خیلی دشوار است. در آنجا جو خاصی وجود دارد و کار سختی خواهیم داشت.
اما مدیر اینتر معتقد است که آن ها نسبت به فصل قبل، برای این رقابت ها آمادگی بیشتری دارند.

مالکان باشگاه از ما خواستند تا منابع مالی لازم را فراهم کنیم و ما به لطف زحمات داریو باچین و پیرو آسیلیو این کار را انجام دادیم و سپس سراغ بازیکنانی رفتیم که بتوانند به ما کمک کنند. موفقیت ما به وفق مراد ما بودن اوضاع هم بستگی داشت. حالا ترکیب متفاوتی داریم. جایگزین کردن بازیکنانی به جای (روملو) لوکاکو و (اشرف) حکیمی آسان نیست ولی ما از کارمان رضایت داریم. ما سرمربی خیلی خوبی در اختیار داریم و با خودباوری و خوشبینی، به آینده می نگریم. 
ماروتا در پایان تایید کرد که پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای اینتر به پایان رسیده است.

دیگر ورودی نخواهیم داشت. ترکیب تیم شکل گرفته است. کار ما برای پیدا کردن جانشین به جای لوکاکو و حکیمی راحت نبود ولی ضرورت داشت که در برهه کمبودهای اقتصادی، باشگاه را سر پا نگه داریم. مطمئنم که هواداران این را درک خواهند کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.