سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

توافق شخصی یوونتوس با مویزه کین؛ ادامه مذاکرات با اورتون

توافق شخصی یوونتوس با مویزه کین؛ ادامه مذاکرات با اورتون

امروز هر دو سوپرایجنت دنیای فوتبال در تورین بودند. پس از خروج ژرژ مندس برای جدایی کریستیانو رونالدو، مینو رایولا به تورین رسید تا در مورد ورودی های احتمالی مذاکره کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  جانلوکا دی مارتزیو و رومئو آگریستی، مینو رایولا امروز پس از ژرژ مندس وارد تورین شد تا با مدیران یوونتوس مشورت کند. لئوناردو قصد داشت یک فصل دیگر هم مویزه کین را در پاریس نگه دارد اما مهاجم ایتالیایی خواهان بازگشت به یوونتوس است. بیانکونری با نظر مکس الگری می خواهد مویزه کین را به تورین بازگرداند. آنها با مهاجم سابق خود توافق شخصی دارند و در حال مذاکره با اورتون برای فرمول این انتقال و رقم کلی آن هستند.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، چند مهاجم مانند گریزمان، لاکازت و اوبامیانگ در ساعات اخیر به یوونتوس پیشنهاد شده اند اما بیانکونری خواهان بازیکنان جوان در این پست است. دی مارتزیو همچنین عنوان کرد پس از جدایی رونالدو، یوونتوس می تواند تابستان آینده برای جذب ارلینگ هالند، دیگر موکل رایولا رقابت کند.

مکس الگری کسی بود که اولین بار مویزه کین جوان را به ترکیب تیم بزرگسالان یوونتوس آورد و حالا می خواهد دوباره با او کار کند. گاتزتا دلو اسپورت هم گزارش داد الگری به محض بازگشت از علاقه خود به مویزه کین خبر داده است. مهاجم جوان ایتالیایی، محصول آکادمی یوونتوس است اما دو سال پیش با رقم 30 میلیون یورو به اورتون فروخته شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.