دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

عصبانیت لئوناردو از فدراسیون فوتبال فرانسه

چرا با ما تماس نگرفتید؟

چرا با ما تماس نگرفتید؟

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن به فدراسیون فوتبال فرانسه حمله کرده، چرا که آنها به این باشگاه اعلام نکرده بودند که کیلیان امباپه دچار ویروس کرونا شده است.

اعلام شد تست کرونای امباپه مثبت بوده، و به همین دلیل او از اردوی تیم ملی فرانسه کنار رفت. لئوناردو گفته است: «به هیچ وجه نمی‌توان این را پذیرفت که ما خبر این که یکی از بازیکنانمان دچار ویروس کرونا شده را از طریق رسانه‌ها بشنویم. آنها بیانیه‌ای صادر کردند و این بازیکن را به خانه فرستادند، اما هیچ‌کس از فدراسیون خبری به ما نداد. هیچ‌کس با ما تماسی نگرفت.»

لئوناردو گفت که آنها مجبور شده‌اند که با امباپه تماس بگیرند: «او حالا در خانه است. این خبری بود که ما از خود او گرفتیم. آیا خبری از مدیریت هست؟ همه می‌خواهند به پی‌اس‌جی درس بدهند و بگویند که باشگاه ما مدیریت ضعیفی دارد. اما وقتی این مسائل روی می‌دهد، باز هم این پی‌اس‌جی است که مشکل را مدیریت می‌کند، هرچند که از وجود این مشکل باخبر هم نباشد. پی‌اس‌جی همیشه نقش آدم بد داستان را دارد. این بی‌احترامی است که آنها با باشگاه تماسی نداشتند. ما با هیچ‌کس حرفی نزدیم. فقط با امباپه صحبت کردیم. این اصلا پذیرفتنی نیست.» 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.