دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

یولیان ناگلزمان: بگذارید سانه خودش باشد

یولیان ناگلزمان: بگذارید سانه خودش باشد

سرمربی بایرن مونیخ مشکلی با قرعه این تیم در لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از صفحه IMIASANMIA، بایرن مونیخ در چارچوب هفته سوم بوندسلیگا آلمان، فردا از ساعت 21:00 به وقت تهران در آلیانز آرنا میزبان هرتابرلین خواهد بود. یولیان ناگلزمان، سرمربی باواریایی ها در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و از شرایط تیمش گفت.

پس از قرعه کشی راحت خوابیدم؟ بله، خیلی خوب و راحت خوابیدم! قرعه خوبی است، حریفان و استادیوم های خوب؛ بی صبرانه منتظر شروع این فصل از لیگ قهرمانان اروپا هستم.
نویر، لواندوفسکی و گورتسکا برای بازی فردا و پس از استراحتی که مقابل برمر انجام دادند به ترکیب برمی گردند. کومان هم شرایط بازی را دارد. لوکاس (هرناندز) هم امروز به صورت کامل با تیم تمرین کرد و خیلی هم خوب ظاهر شد. وقتی در آمادگی 100 درصد حضور داشته باشد، خیلی به ما کمک خواهد کرد. اما هنوز برای ما گزینه حضور در ترکیب مقابل هرتابرلین محسوب نمی شود.
تماس با هانسی فلیک؟ اینطور نبود که تنها در مورد سانه صحبت کنیم، در مورد هر کسی که صلاحیت حضور در تیم ملی را دارد صحبت کردیم؛ همه چیز به حس و حالی که بازیکنان در این لحظه دارند برمی گردد. هانسی خودش هم این بازیکنان را می شناسد. من ارزیابی خودم از ترکیب را به او اعلام کردم.
هافمن و گینتر؟ خود من هم همین الان در موردش خواندم. در مورد هر دو بازیکن، چیز متمرکزی وجود ندارد. آنها بازیکنان مونشن گلادباخ هستند و باید به باشگاهشان احترام بگذارید و در موردشان صحبت نکنید.
کریس ریچاردز؟ در این لحظه فرض من ابر این است که او می ماند. کریس کارش را به خوبی انجام می دهد و مدافع بسیار خوبی است.
نقل و انتقالات؟ من کاملا بی طرف هستم. اگر انتظاراتتان را بیش از حد بالا ببرید، ناامید می شوید. ما کارمان را انجام می دهیم و در مورد تمام سناریوهای ممکن بحث می کنیم. در ضمن ماجرا تنها به خریدهای جدید محدود نمی شود، بلکه پای تقویت ساختار تیمی هم در میان است.
مدافع وسط جدید؟ به اندازه کافی مدافع وسط داریم، سه مدافع وسط ثابت شده همراه با کریس ریچاردزی که فصل گذشته در هوفنهایم خیلی خوب بود. تانگی نیانزو نیز استعداد فوق العاده ای است. در ضمن بنجامین پاوار هم می تواند در آنجا بازی کند. نمی خواهیم بیش از حد مدافع داشته باشیم.
پست جدید سانه؟ من کسی نیستم که دوست دارد بازیکن را تنها به یک پست خاص محدود کند. هر بازیکنی باید در پست های مختلف نقش آفرینی کند. فقط باید اجازه دهید که بازی کنند و پیشرفت کنند. بگذاریذ لروی خودش باشد، آن موقع است که خواهید دید عملکردش از سقف فراتر می رود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.