دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

پیولی: با خروج رونالدو از سری آ، چیزی عوض نمی شود

پیولی: با خروج رونالدو از سری آ، چیزی عوض نمی شود

میلان در هفته دوم فصل 2021/22 سری آ میزبان کالیاری است. استفانو پیولی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا؛ سرمربی میلان گفت:

امیدوارم به زودی کل ترکیب در دسترس قرار بگیرد. زلاتان و کسیه به خوبی روند ریکاوری خود را دنبال می کنند و فکر می کنم بعد از تعطیلات بازی های ملی و برای بازی هفته سوم مقابل لاتزیو آماده خواهند بود. فردا مقابل کالیاری که تیمی سخت و منظم است قرار می گیریم. از سختی ها آگاه هستیم اما از توانایی های خود نیز آگاهی داریم. غلبه بر کالیاری آسان نخواهد بود. پیترو پلگری آماده است اما برای بازی فردا دعوت نمی شود.
جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس غیرمنتظره بود اما به نظرم خروج او چیزی را عوض نمی کند و سلسه مراتب تیم ها در سری آ حفظ می شود. همچنان 7 تیم بسیار قوی در سری آ هستند که رقابت نزدیکی با یکدیگر دارند. این رقابت تا انتها ادامه خواهد داشت.
میلان رشد کرده و بزرگ شده است. دیگر به عنوان یک شگفتی در سری آ به ما نگاه نمی شود. باید شور و هیجان خود را حفظ کنیم و این حس را به هواداران نیز انتقال بدهیم.
نگران تمدید قرارداد کسیه نیستم. تمرکز من روی رقابت ها است. بن ناصر آماده شده و می تواند از ابتدا به میدان برود. ساندرو تونالی نسبت فصل گذشته پیشرفت کرده و آماده تر است. او آماده است تا مسئولیت بیشتری را برعهده بگیرد. تونالی هافبک کاملی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.